Ronov A - 2015/2016
Dospělí A mužstvo hraje Okresní přebor (okres Chrudim) / Sezona 2015 - 2016
Realizační tým :
Polášek Luboš - trenér
Rozpis utkání - podzim 2015 :
Kolo | Datum + čas | Domácí | Hosté | Výsledek |
2. | so 15.8 - 17 h. | SK Ronov | FC Zaječice | 5:1 (2:1) |
Branky : Svoboda 3, Antoš 2 | ||||
3. | ne 23.8. - odj. 15 h. | FK Kameničky | SK Ronov | 2:0 (1:0) |
4. | so 29.8. - 17 h. | SK Ronov | Junior Skuteč | 2:0 (1:0) |
Branky : Budinský, Svoboda | ||||
5. | so 5.9. - odj. 15 h. | Sokol Holetín | SK Ronov | 4:0 (1:0) |
6. | so 12.9. - 17 h. | SK Ronov | SSS Kočí | 2:3 (1:1) |
Branky : Spěvák ml., Filka | ||||
7. | so 19.9. - odj. 15 h. | SK Svídnice | SK Ronov | 4:1 (1:1) |
Branky : Průša | ||||
8. | so 26.9. - 16.30 h. | SK Ronov | SK Tuněchody | 2:1 (1:1) |
Branky : Antoš, Svoboda | ||||
9. | ne 4.10. - odj. 14 h. | SK Prosetín | SK Ronov | 5:2 (3:1) |
Branky : Filka, Budinský | ||||
10. | so 10.10. - 16 h. | SK Ronov | SK Rozhovice | 0:2 (0:1) |
11. | ne 18.10. - odj. 13.30 | Miřetice | SK Ronov | 6:2 (3:1) |
Branky : Budinský 2 | ||||
12. | so 24.10. - 14.30 h. | SK Ronov | Sokol Krouna | 5:0 (4:0) |
B: Antoš Jiří 2, Svoboda Josef 2, Filka Zdeňek | ||||
1. | st 28.10. - odj. 12:30 | Svratouch | SK Ronov | 2:1 (1:0) |
Branky : Svoboda Josef | ||||
13. | so 31.10. - odj. 12 h. | SK Vítanov | SK Ronov | 3:1 (0:0) |
Branky : Klug Václav | ||||
14. | so 7.11. - 14 h. | SK Ronov | SK Chrast | 9:0 (4:0) |
Budínský 4,Klug,Ondrášek,Filka,Sedlák,Klepetko | ||||
15. | so 14.11. - odj. 12.30 | Křižanovice | SK Ronov | 3:2 (3:1) |
Branky : Klug Václav, Budínký Petr |
Rozpis utkání - jaro 2016 :
Kolo | Datum + čas | Domácí | Hosté | Výsledek |
17. | ne 20. 3. - odj. 13.15 h. | FC Zaječice | SK Ronov | 2:5 (1:4) |
Branky : Svoboda 2, Budinský 2, Filka | ||||
16. | pa 25. 3. - 15 h. | SK Ronov | Sokol Svratouch | 2:2 (0:1) |
Branky : Budinský Petr 2 | ||||
18. | so 26. 3. - 15 h. | SK Ronov | FK Kameničky | 4:2 (1:1) |
Branky : Klepetko 2, Budinský, Žítek Jan | ||||
19. | ne 3. 4. - odj. 14.30 h. | Junior Skuteč | SK Ronov | 2:0 (2:0) |
20. | so 9. 4. - 16.30 h. | SK Ronov | Sokol Holetín | 2:2 (0:1) |
Branky : Klepetko, Budinský | ||||
21. | so 16. 4. - odj. 15.15 h. | SSS Kočí | SK Ronov | 0:5 (0:1) |
Branky : Budinský 2, Svoboda, Žitek, Klepetko | ||||
22. | so 23. 4. - 17 h. | SK Ronov | SK Svídnice | 1:3 (0:1) |
Branky : Klepetko Zdeněk | ||||
23. | ne 1. 5. - odj. 15.15 h. | SK Tuněchody | SK Ronov | 3:1 (2:0) |
Branky : Budinský Petr | ||||
24. | so 7.5. - 17 h. | SK Ronov | Sokol Prosetín | 1:0 (1:0) |
Branky : Spěvák Jiří | ||||
25. | so 14. 5. - odj. 15.30 h. | SK Rozhovice | SK Ronov | 5:0 (3:0) |
26. | so 21. 5. - 17 h. | SK Ronov | Tatran Miřetice | 1:1 (0:0) |
Branky : Staňek Ondřej | ||||
27. | so 28. 5. - odj. 15 h. | Sokol Krouna | SK Ronov | 0:3 (0:0) |
Branky : Budinský Petr 3 | ||||
28. | so 4. 6. - 17 h. | SK Ronov | SK Vítanov | 1:1 (0:0) |
Branka : Budinský Petr | ||||
29. | so 11. 6. - odj. 15 h. | SK Chrast | SK Ronov | 3:3 (2:0) |
Branky : Budinský Petr 3 | ||||
30. | so 18. 6. - 17 h. | SK Ronov | SK Křižanovice | 4:1 (1:1) |
Branky : Urbánek, Budinský, Žítek, Klepetko |
Tabulky
Celkem
# | KLUB | Z | V | R | P | Skore | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rozhovice | 30 | 27 | 0 | 3 | 105:33 | 81 |
2. | Tuněchody | 30 | 24 | 3 | 3 | 82:30 | 75 |
3. | Prosetín | 30 | 18 | 6 | 6 | 93:32 | 60 |
4. | Miřetice | 30 | 14 | 5 | 11 | 64:44 | 47 |
5. | Křižanovice | 30 | 15 | 2 | 13 | 59:58 | 47 |
6. | Holetín | 30 | 13 | 6 | 11 | 59:65 | 45 |
7. | Svratouch | 30 | 12 | 8 | 10 | 72:54 | 44 |
8. | Kameničky | 30 | 11 | 7 | 12 | 59:48 | 40 |
9. | Kočí | 30 | 12 | 4 | 14 | 43:59 | 40 |
10. | Skuteč | 30 | 11 | 6 | 13 | 49:57 | 39 |
11. | Ronov | 30 | 11 | 5 | 14 | 67:63 | 38 |
12. | Svídnice | 30 | 12 | 2 | 16 | 56:82 | 38 |
13. | Zaječice | 30 | 10 | 1 | 19 | 45:67 | 31 |
14. | Vítanov | 30 | 6 | 5 | 19 | 26:73 | 23 |
15. | Krouna | 30 | 6 | 4 | 20 | 37:76 | 22 |
16. | Chrast | 30 | 4 | 4 | 22 | 29:104 | 16 |
Doma
# | KLUB | Z | V | R | P | S | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rozhovice | 15 | 15 | 0 | 0 | 69:17 | 45 |
2. | Tuněchody | 15 | 14 | 0 | 1 | 50:17 | 42 |
3. | Prosetín | 15 | 9 | 4 | 2 | 54:23 | 31 |
4. | Svratouch | 15 | 10 | 1 | 4 | 45:22 | 31 |
5. | Ronov | 15 | 8 | 4 | 3 | 41:19 | 28 |
6. | Svídnice | 15 | 9 | 1 | 5 | 40:31 | 28 |
7. | Miřetice | 15 | 8 | 3 | 4 | 36:17 | 27 |
8. | Holetín | 15 | 7 | 5 | 3 | 33:24 | 26 |
9. | Křižanovice | 15 | 8 | 0 | 7 | 30:21 | 24 |
10. | Skuteč | 15 | 6 | 5 | 4 | 30:24 | 23 |
11. | Kočí | 15 | 7 | 2 | 6 | 23:30 | 23 |
12. | Kameničky | 15 | 6 | 3 | 6 | 33:18 | 21 |
13. | Zaječice | 15 | 6 | 0 | 9 | 23:28 | 18 |
14. | Vítanov | 15 | 5 | 2 | 8 | 16:28 | 17 |
15. | Chrast | 15 | 3 | 2 | 10 | 16:39 | 11 |
16. | Krouna | 15 | 2 | 2 | 11 | 12:36 | 8 |
Venku
# | KLUB | Z | V | R | P | S | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rozhovice | 15 | 12 | 0 | 3 | 36:16 | 36 |
2. | Tuněchody | 15 | 10 | 3 | 2 | 32:13 | 33 |
3. | Prosetín | 15 | 9 | 2 | 4 | 39:9 | 29 |
4. | Křižanovice | 15 | 7 | 2 | 6 | 29:37 | 23 |
5. | Miřetice | 15 | 6 | 2 | 7 | 28:27 | 20 |
6. | Kameničky | 15 | 5 | 4 | 6 | 26:30 | 19 |
7. | Holetín | 15 | 6 | 1 | 8 | 26:41 | 19 |
8. | Kočí | 15 | 5 | 2 | 8 | 20:29 | 17 |
9. | Skuteč | 15 | 5 | 1 | 9 | 19:33 | 16 |
10. | Krouna | 15 | 4 | 2 | 9 | 25:40 | 14 |
11. | Svratouch | 15 | 2 | 7 | 6 | 27:32 | 13 |
12. | Zaječice | 15 | 4 | 1 | 10 | 22:39 | 13 |
13. | Ronov | 15 | 3 | 1 | 11 | 26:44 | 10 |
14. | Svídnice | 15 | 3 | 1 | 11 | 16:51 | 10 |
15. | Vítanov | 15 | 1 | 3 | 11 | 10:45 | 6 |
16. | Chrast | 15 | 1 | 2 | 12 | 13:65 | 5 |