Dospělí A mužstvo hraje Okresní přebor (okres Chrudim) / Sezona 2018 - 2019


Realizační tým :
Varga Miloš - trenér
Vančura Martin - vedoucí mužstva


Dospělí A - rozpis Jaro 2019 / Okresní přebor

  Kolo
 datum, čas
Domácí         -         Hosté
Výsledek
14. kolo   so  23. 3. - 15 h.    SK SvídniceSK Ronov n. D.   2:1 (1:0)
      Branky : Budinský Petr
15. kolo   so  30. 3. - 16 h.    SK Ronov n. D. - Slatiňany B   0:3 (0:1)
16. kolo  so 6. 4. - 16.30 h.    SK Krouna - SK Ronov n. D.   1:6 (0:2)
     B : Budinský 2, V. Klug, Malý, Pokrný Spěvák
17. kolo ne 14. 4. - 16.30 h.    SK Ronov n. D. - Hrochův Týnec   0:4 (0:2)
18. kolo   ne  21. 4. - 17 h.
   H. Městec B - SK Ronov n. D.
 3:0 (0:0)
19. kolo   ne  28. 4. - 17 h.    SK Ronov n. D. - Sokol Svratouch   1:3 (0:1)
      Branky : Petržílka Václav
20. kolo   ne    5. 5. - 17 h.
   FK Kameničky - SK Ronov n. D.
 3:2 (2:1)
      Branky : Hutla Matěj, Malý Jakub
21. kolo   so  11. 5. - 17 h.    SK Ronov n. D. - SK Rváčov  2:1 (2:1)
      Branky : V. Klug, Malý
22. kolo   ne  19. 5. - 17 h.
   Tatran Miřetice - SK Ronov n. D.
 
23. kolo   ne  26. 5. - 17 h.    SK Ronov n. D. - SK Chroustovice  
24. kolo   ne    2. 6. - 17 h.
   SK Křižanovice - SK Ronov n. D.
 
25. kolo   ne    9. 6. - 17 h.    SK Kočí - SK Ronov n. D.  
26. kolo   so   15. 6. - 17 h.    SK Ronov n. D. - Sokol Holetín  

Dospělí A - rozpis Podzim 2018 / Okresní přebor

  Kolo
 datum, čas
  Domácí         -         Hosté
Výsledek
1. kolo   so  12. 8. - 17 h.    SK Ronov n. D.  - SK Svídnice  3:0 (0:0)
      Branky : Svoboda, Spěvák, J. Žítek
2. kolo   so  18. 8. - 17 h.
   Slatiňany B - SK Ronov n. D.
 10:0 (3:0)
3. kolo   so  25. 8. - 17 h.    SK Ronov n. D. - SK Krouna  3:2 (1:2)
      Branky : Svoboda 2, Forman
4. kolo   so    1. 9. - 17 h.    Hrochův TýnecSK Ronov n. D.  2:1 (2:1)
      Branky : Klug Václav
5. kolo   so    8. 9. - 17 h.    SK Ronov n. D. - H. Městec B  2:3 (1:2)
      Branky : Svoboda Josef 2
6. kolo   ne  16. 9. - 17 h.    Sokol SvratouchSK Ronov n. D.  4:0 (2:0)
7. kolo   ne  23. 9. - 16.30 h.    SK Ronov n. D. - FK Kameničky  3:0 (1:0)
      Branka : Petržílka, Sedlák, Široký
8. kolo   so  29. 9. - 16.30 h.    SK RváčovSK Ronov n. D.  3:0 (1:0)
9. kolo   ne    7. 10. - 16 h.    SK Ronov n. D. - Tatran Miřetice  4:2 (1:0)
      Branky : Malý 3, Svoboda
10. kolo   so  13. 10. - 16 h.    SK Chroustovice SK Ronov n. D.  1:0 (1:0)
11. kolo   so  20. 10. - 15.30 h.    SK Ronov n. D. - SK Křižanovice  3:3 (1:3)
      Branky : J. Žítek, V. Klug, O. Staněk
12. kolo   so  27. 10. - 14.30 h.    SK Ronov n. D. - SK Kočí   1:2 (1:1)
      Branky J. Svoboda
13. kolo   so    3. 11. - 14 h.    Sokol Holetín SK Ronov n. D.  1:4 (1:2)
       Branky : Malý 3, J. Spěvák ml.
.