Dospělí A mužstvo III. třídu sk. A (okres Chrudim) / Sezona 2023 - 2024
Realizační tým :
Varga Miloš - trenér
Kasal Jan - vedoucí mužstva
Dospělí A - rozpis PODZIM 2023 / III. tříd (sk. A)
Kolo
|
datum, čas | Domácí - Hosté | Výsledek |
4. kolo | ne 27.8. - 17 h. | SK Ronov n. D. - Trhová Kamenice | 2:2 |
5. kolo | so 2.9. - 17 h. |
Prachovice/Míčov - SK Ronov n. D.
|
1:0 |
6. kolo | ne 10.9. - 17 h. | SK Ronov n. D. - Načešice B | 1:3 |
7. kolo | so 16.9. - 16.30 h. |
TJ Svídnice - SK Ronov n. D.
|
6:0 |
8. kolo | ne 24.9. - 16.30 h. | SK Ronov n. D. - TJ Orel | 4:2 |
9. kolo | so 30.9. - 16 h. | Sokol Bořice - SK Ronov n. D. | 1:4 |
1. kolo | ne 8.10. - 16 h. | SK Stolany B - Ronov n. D. | 2:3 |
10. kolo | ne 15.10. - 16 h | Ronov n. D. - SK Stolany B | 3:0 |
3. kolo | ne 22.10. - 15.30 h | SK Dřenice B - Ronov n. D. | 0:6 |
2. kolo | ne 29.10. - 14.30 h | Ronov n. D. - FC Zaječice | 2:0 |
11. kolo | ne 5.11. - 14 h | FC Zaječice - Ronov n. D. | 2:2 |
.
.
Kolo
|
datum, čas |
Domácí - Hosté
|
Výsledek |
1. kolo | ne 9. 8. - 17 h. | Kočí - SK Ronov | 7:2 (4:0) |
Branky : Zita Josef, Spěvák Jiří | |||
2. kolo | so 15. 8. - 17 h. | SK Ronov - Chrast | 3:0 (1:0) |
Branky : J. Žítek, Urbánek, Malý | |||
3. kolo | so 22. 8. - 17 h. |
Holetín - SK Ronov
|
7:1 (2:1) |
Branky : Urbánek Patrik | |||
4. kolo | so 29. 8. - 17 h. | SK Ronov n. D. - Dřenice | 3:3 (1:2) |
Branky : Malý, Žítek, Hutla | |||
5. kolo | ne 6. 9. - 17 h. |
Krouna - SK Ronov
|
0:5 (0:1) |
Branky : Hutla 2, J. Spěvák, Malý, Urbánek | |||
6. kolo | ne 13. 9. - 16.30 h. |
SK Tuněchody - SK Ronov
|
2:3 (1:1) |
Branky : Urbánek 2, J. Spěvák | |||
7. kolo | so 19. 9. - 16 h. | SK Ronov - Tatran Miřetice | 4:1 (0:1) |
Branky : Spěvák Jiří ml. 2, Žítek Jan | |||
8. kolo | so 26. 9. - 15.30 h. |
Hrochův Týnec - SK Ronov
|
2:2 (1:1) |
Branky : Urbánek, Žítek | |||
9. kolo | so 3. 10. - 15 h. | SK Ronov - Křižanovice | 3:2 (2:1) |
Branky : Spěvák, Procházka, Forman | |||
10. kolo | ne 11. 10. - 15 h. | Kameničky - SK Ronov | 5:0 (2:0) |
Ročník bude dohrán | v roce 2021 | ||
11. kolo | ne 14. 3. - 14.30 h. | SK Ronov - SK Svídnice | |
12. kolo | ne 21. 3. - 15 h | H. Městec B - SK Ronov | |
13. kolo | ne 28. 3. - 15 h | SK Ronov - Chroustovice |
.