Dospělí A mužstvo hraje Okresní přebor (okres Chrudim) / Sezona 2018 - 2019


Realizační tým :
Varga Miloš - trenér
Vančura Martin - vedoucí mužstva


Dospělí A - rozpis Jaro 2020 / Okresní přebor

  Kolo
 datum, čas
Domácí         -         Hosté
Výsledek
14. kolo   ne  22. 3. - 15 h.    H. Městec B - SK Ronov n. D.  
15. kolo   ne  29. 3. - 15 h.    SK Ronov n. D. - H. Týnec  
16. kolo   ne    5. 4. - 13.30 h.
   SK Dřenice - SK Ronov n. D.
 
17. kolo   so   11. 4. - 15.30 h.    SK Ronov n. D. - SK Chrast  
18. kolo   ne  19. 4. - 16 h.
   FK Kameničky - SK Ronov n. D.
 
19. kolo   so  25. 4. - 16 h.    SK Ronov n. D. - Sokol Holetín  
20. kolo   so    2. 5. - 16.30 h.
   SK Rváčov - SK Ronov n. D.
 
21. kolo   so    9. 10. - 16.30 h.    SK Ronov n. D. - Tatran Miřetice  
22. kolo   so  16. 5. - 17 h.
   SK Křižanovice - SK Ronov n. D.
 
23. kolo   so  23. 5. - 17 h.    SK Chroustovice - SK Ronov n. D.  
24. kolo   so  30. 5. - 17 h.    SK Ronov n. D. - SK Kočí  
25. kolo   so    6. 6. - 17 h.    SK Svídnice - SK Ronov n. D.  
26. kolo   so  13. 6. - 17 h.   SK Ronov n. D. - Sokol Krouna  

.


Dospělí A - rozpis Podzim 2019 / Okresní přebor

  Kolo
 datum, čas
Domácí         -         Hosté
 Výsledek
1. kolo   ne  11. 8. - 17 h.    SK Ronov n. D. - H. Městec B  0:0 (0:0)
2. kolo   so  17. 8. - 17 h.    Hrochův TýnecSK Ronov n. D.  3:0 (2:0)
3. kolo   ne  25. 8. - 17 h.    SK Ronov n. D. - SK Dřenice  3:6 (1:2)
      Btanky : Spěvák Jiří
4. kolo   so  31. 8. - 17 h.
   SK Chrast - SK Ronov n. D.
 1:1 (1:1)
      Branky : Spěvák Jiří 
5. kolo   ne    8. 9. - 17 h.    SK Ronov n. D. - FK Kameničky  3:1 (1:1)
      Branky : Štěpař, Spěvák Jiří ml. (pen), Hutla
6. kolo   so  14. 9. - 17 h.
   Sokol Holetín - SK Ronov n. D.
 2:1 (1:0)
      Branky : Spěvák Jiří ml.
7. kolo   ne  22. 9. - 17 h.    SK Ronov n. D. - SK Rváčov  0:6 (0:3)
8. kolo   ne  29. 5. - 16.30 h.
   Tatran Miřetice - SK Ronov n. D.
 5:2 (2:0)
       Branky : Malý Jakub 2
9. kolo   so   5. 10. - 16.30 h.    SK Ronov n. D. - SK Křižanovice  2:0 (2:0)
      Branky : Spěvák, Štěpař
10. kolo   so  12. 10. - 16 h.    SK Ronov n. D. - Chroustovice  3:2 (2:0)
      Branky : Provházka, Samek, Urbánek
11. kol  ne  27. 10. - 14.30 h.   SK Kočí - SK Ronov n. D.  5:1 (3:0)
      Branky : Spěvák
12. kolo   ne  27. 10. - 14.30 h.     SK Ronov n. D. - SK Svídnice  4:2 (1:0)
      Branky : Spěvák, Štěpař, Procházka, Urbánek
13. kolo   so  2. 11. - 15.30 h.    SK Kočí SK Ronov n. D.  1:1 (0:1)
     Branky : Urbánek Patrik

.