Ročník 2017 / 2018
Dospělí A mužstvo hraje Okresní přebor (okres Chrudim) / Sezona 2016 - 2017
Realizační tým :
Polášek Luboš - trenér
Dospělí A - rozpis Jaro 2018 / Okresní přebor
Kolo
|
datum, čas |
Domácí - Hosté
|
výsledek |
15. kolo | so 31. 3. - 16 h. | SK Ronov n. D. - H. Městec B | 0:1 (0:1) |
16. kolo | so 7. 4. - 16.30h. | SK Svídnice - SK Ronov n. D. | 1:5 (0:3) |
Branky : Svoboda Josef 3, Spěvák, Urbánek | |||
17. kolo | so 14.4. -16.30h. | SK Ronov n. D. - Skuteč | 1:5 (0:2) |
Branky : Žítek Jan | |||
18. kolo | so 21. 4. - 17 h. |
SK Křižanovice - SK Ronov n. D.
|
5:3 (2:3) |
Branky : Svoboda Josef 3 | |||
19. kolo | so 28. 4. - 17 h. | SK Ronov n. D. - Dynamo Rosice | 1:3 (0:1) |
Branky : Šmíd Ondřej | |||
20. kolo | ne 6. 5. - 17 h. |
Sokol Svratouch - SK Ronov n. D.
|
2:1 (1:0) |
Branky : Budinský Petr | |||
14. kolo | ut 8. 5. - 17 h. | SK Chroustovice - SK Ronov n. D. | 5:2 (4:1) |
Branky : Klepetko Zdeňěk, Budinský Petr | |||
21. kolo | so 12. 5. - 17 h. | SK Ronov n. D. - Tatran Miřetice | 1:1 (1:1) |
Branky : Šmíd Ondřej | |||
22. kolo | so 19. 5. - 17 h. |
Sokol Holetín - SK Ronov n. D.
|
2:0 (1:0) |
23. kolo | ne 27. 5. - 17 h. | Spartak Slatiňany B - SK Ronov n. D. | 14:0 (4:0) |
24. kolo | so 2. 6. - 17 h. |
SK Rváčov - SK Ronov n. D.
|
7:3 (4:1) |
Branky : Budinský Petr 2, Žítek Jan | |||
25. kolo | ne 10. 6. - 17 h. | SK Kočí - SK Ronov n. D. | 7:2 (3:0) |
Branky : Šmíd Ondřej, Žítek Jan | |||
26. kolo | ne 17. 6. - 17 h. | FK Kameničky - SK Ronov n. D. | 2:7 (1:3) |
Branky : Svoboda 3, Budinský 2, Forman, Procházka |
Konečná tabulka :
# | KLUB | Z | V | R | P | S | B | P+ | P- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skuteč A | 26 | 18 | 6 | 2 | 102:24 | 60 | 0 | 0 |
2. | Rváčov | 26 | 16 | 4 | 6 | 72:31 | 52 | 0 | 0 |
3. | Slatiňany B | 26 | 15 | 3 | 8 | 92:47 | 48 | 0 | 0 |
4. | Svratouch | 26 | 14 | 5 | 7 | 47:32 | 47 | 0 | 0 |
5. | Miřetice A | 26 | 12 | 7 | 7 | 67:48 | 43 | 0 | 0 |
6. | Kameničky | 26 | 13 | 4 | 9 | 57:48 | 43 | 0 | 0 |
7. | Kočí | 26 | 12 | 5 | 9 | 65:47 | 41 | 0 | 0 |
8. | Chroustovice | 26 | 11 | 7 | 8 | 39:48 | 40 | 0 | 0 |
9. | Křižanovice | 26 | 12 | 2 | 12 | 60:60 | 38 | 0 | 0 |
10. | Holetín | 26 | 8 | 5 | 13 | 54:67 | 29 | 0 | 0 |
11. | Heřmanův Městec B | 26 | 6 | 8 | 12 | 55:66 | 26 | 0 | 0 |
12. | Ronov A | 26 | 7 | 3 | 16 | 54:84 | 24 | 0 | 0 |
13. | Svídnice | 26 | 3 | 3 | 20 | 31:123 | 12 | 0 | 0 |
14. | Rosice | 26 | 4 | 0 | 22 | 26:96 | 12 | 0 | 0 |
Dospělí A - rozpis Pozdim 2017 / Okresní přebor
Kolo
|
datum, čas |
Domácí - Hosté
|
Výsledek |
1. kolo | so 12. 8. - 17 h. | SK Ronov n. D. - SK Chroustovice | 2:2 (1:2) |
Branky : Budinský, J. Žítek | |||
2. kolo
|
so 19. 8. - 17 h. | Heřmanův Městec B - SK Ronov | 1:3 (0:1) |
Branky : J. Žítek, Staněk, Klepetko | |||
3. kolo
|
so 26. 8. - 17 h. | SK Ronov n. D. - SK Svídnice | 9:0 (6:0) |
B : Spěvák ml. 3, Klepetko 2, Svoboda 2, Budinský 2 | |||
4. kolo
|
ne 3. 9. - 17 h. | FK Junior Skuteč - SK Ronov n. D. | 2:0 (1:0) |
5. kolo
|
so 9. 9. - 17 h. | SK Ronov n. D. - SK Křižanovice | 2:1 (1:0) |
Branky : Klepetko Zdeněk, Šmíd Ondřej | |||
6. kolo | ne 17. 9. - 17 h. |
Dynamo Rosice - SK Ronov n. D.
|
4:1 (1:1) |
Branky : Staněk Ondřej | |||
7. kolo
|
so 23. 9. - 16.30 h. | SK Ronov n. D. - Sokol Svratouch | 3:0 (1:0) |
Branky : Budinský 2, Klepetko | |||
8. kolo
|
ne 1. 10. - 16.30 h. |
Tatran Miřetice - SK Ronov n. D.
|
6:1 (1:1) |
Branky : Budinský | |||
9. kolo
|
so 7. 10. - 16 h. | SK Ronov n. D. - Sokol Holetín | 0:0 (0:0) |
10. kolo
|
ne 15. 10. - 16 h. |
SK Ronov n. D. - Slatiňany B
|
4:1 (3:0) |
Branky : Budínský, Klepetko, J. Spěvák ml. | |||
11. kolo
|
so 21. 10. - 15.30 h. | SK Ronov n. D. - SK Rváčov | 0:3 (0:2) |
13. kolo
|
so 4. 11. - 14 h. | SK Ronov n. D. - FK Kameničky | 2:3 (2:1) |
Branky : Spěvák Jiří ml. 2 | |||
12. kolo | so 11. 11. - 14 h. | SK Ronov n. D. - SK Kočí |
.
.
Dospělí B mužstvo hraje IV. třídu (okres Chrudim) / Sezona 2016 - 2017
Realizační tým :
Vančura Martin - trenér
Dospělí B mužstvo - rozpis Jaro 2018 / IV. třída
Kolo | datum, čas | Domácí - Hosté | výsledek |
14. kolo | so 24. 3. - 15 h. | FK Nasavrky B - SK Ronov B | 0:7 (0:3) |
B: Budinský 4, Hutla, Černík, Procházka | |||
15. kolo | ne 1. 4. - 16 h. | SK Ronov B - Miřetice B | 6:0 (2:0) |
16. kolo | so 7. 4. - 16.30 h. | Načešice B - SK Ronov B | 0:2 (0:2) |
17. kolo | ne 15. 4. - 16.30 h. | SK Ronov B - TJ Luže B | 2:0 (2:0) |
18. kolo | ne 22. 9. - 16 h. | Sokol Jenišovice - SK Ronov B | 3:2 (1:0) |
19. kolo | ne 29. 4. - 17 h. | SK Ronov B - TJ Městec | 9:2 (3:0) |
20. kolo | so 5. 5. - 17 h. | Trhová Kamenice - SK Ronov B | |
21. kolo | ne 13. 5. - 17 h. | SK Ronov B - Sokol Krouna B | |
22. kolo | so 19. 5. - 17 h. | FC Bojanov - SK Ronov B | |
23. kolo | ne 27. 5. - 17 h. | SK Ronov B - FK Junior Skuteč B | |
24. kolo | ne 3. 6. - 17 h. | Sokol Vraclav - SK Ronov B | |
25. kolo | ne 10. 6. - 17 h. | SK Ronov B - Tatran Míčov | 0:1 (0:1) |
26. kolo | ne 17. 6. - 17 h. | volno |
Dospělí B mužstvo - rozpis Podzim 2017 / IV. třída
Kolo | datum, čas | Domácí - Hosté | Výsledek |
1. kolo | ne 13. 8. - 17 h. | SK Ronov B - FK Nasavrky B | 7:1 (3:0) |
B : V. Klug 2, Spěvák, Samek, Zumr, Žítek, Budinský | |||
2. kolo | so 19. 8. - 17 h. | Tatran Miřetice B - SK Ronov B | 2:2 (1:2) |
Branky : Hutla, V. Samek | |||
3. kolo | ne 27. 8. - 17 h. | SK Ronov B - Mezilesí Načešice B | 3:2 (0:2) |
Branky : Budinský Petr 2, Spěvák Jiří (pk) | |||
4. kolo | ne 3. 9. - 17 h. | TJ Luže B - SK Ronov B | 3:1 (1:0) |
Branky : Forman Marek | |||
5. kolo | ne 10. 9. - 17 h. | SK Ronov B - Sokol Jenišovice | 2:1 (0:1) |
Branky : Spěvák Jiří 2 | |||
6. kolo | ne 17. 9. - 15 h. | TJ Městec - SK Ronov B | 1:3 (1:1) |
Branky : Forman Marek, Zita Josef, Sedlák Jiří | |||
7. kolo | ne 24. 9. - 16.30 h. | SK Ronov B - Trhová Kamenice | 5:3 (3:0) |
Branky : Budinský 2, Hutla, Zita, Sedlák | |||
8. kolo | so 30. 9. - 16.30 h. | Sokol Krouna B - SK Ronov B | 1:7 (0:2) |
Branky : Budinský 4, Sedlák 2, Samek Sergej | |||
9. kolo | ne 8. 10. - 16 h. | SK Ronov B - FC Bojanov | 4:1 (1:0) |
Branky : Hutla, Spěvák, Budinský, Forman | |||
10. kolo | so 14. 10. - 16 h. | FK Junior Skuteč B - SK Ronov B | 1:1 (1:1) |
Branky : Budinský | |||
11. kolo | ne 22. 10. - 14.30 h. | SK Ronov B - Sokol Vraclav | 5:2 (3:0) |
B : Forman, Procházka, Samek, Varga, Budínský | |||
12. kolo | so 28. 10. - 15.30 h. | Tatran Míčov - SK Ronov B | 0:5 (0:3) |
Branky : Budinský 3, Zita, V. Samek |
.
.
Mladší žáci - rozpis Jaro 2018 / Okresní přebor
Kolo | datum, čas | Domácí - Hosté | výsledek |
10. | ne 22. 4. - 10 h. | SK Ronov/Třemošnice B - SK Stolany | 2:5 (0:1) |
11. | ne 29. 4. - 10 h. | Chrast/Zaječice - SK Ronov/Třemošnice B | 13:0 (5:0) |
12. | ne 5. 5. - 00 h. | Volno | |
13. | ne 13. 5. - 10 h. | SK Ronov/Třemošnice B - SK Proseč | |
14. | so 19. 5. - 10 h. | TJ Luže - SK Ronov/Třemošnice B | |
15. | so 26. 5. - 10 h. | SK Ronov/Třemošnice B - Rosice/H. Týnec | |
16. | so 2. 6. - 10 h. | FC Hlinsko B - SK Ronov/Třemošnice B | |
17. | so 9. 6. - 15 h. | SK Ronov/Třem. B - FK Junior Skuteč | |
18. | so 16. 6. - 10 h. | SK Dřenice - SK Ronov/Třemošnice B |
Mladší žáci - rozpis Podzim 2017 / Okresní přebor
Kolo | datum, čas | Domácí - Hosté | Výsledek |
1. kolo | so 26. 8. - 10 h. | SK Stolany - SK Ronov/Třemošnice B | 4:0 (3:0) |
2. kolo | ne 3. 9. - 14 h. | SK Ronov/Třemošnice B - Chrast/Zaječice | 3:10 (0:3) |
Branky : Nesládek Matěj, Habor Nazar, Nevole David (vlastní) | |||
3. kolo | ne 8. 9. - 00 h. | Volno | |
5. kolo | so 23. 9. - 10 h. | SK Ronov / Třemošnice B - TJ Luže | 9:3 (6:2) |
Branky : Šindelářová 3, Šmídová 2, Šmíd 2, Braun, Nesládek | |||
4. kolo | so 28. 9. - 11 h. | SK Proseč - SK Ronov / Třemošnice B | 12:6 (7:1) |
Branky : Nesládek Matěj 4, Vašíček Martin, Habor Nazar | |||
6. kolo | so 30. 9. - 14 h. | Dynamo Rosice - SK Ronov/Třemošnice B | 1:4 (1:2) |
Branky : Šmíd Jan 2, Braun Pavel, Vašíček Martin | |||
7. kolo | so 7. 10. - 10 h. | SK Ronov / Třemošnice B - FC Hlinsko B | 4:6 (1:4) |
Branky : Brtek 2, Nesládek, Šindelářová | |||
8. kolo | so 14. 10. - 10 h. | FK Junior Skuteč - SK Ronov/Třemošnice B | 2:0 (1:0) |
9. kolo | ut 24. 10. - 17 h. | SK Ronov / Třemošnice B - SK Dřenice |