Dospělí A - rozpis Podzim 2018 / Okresní přebor

  Kolo
 datum, čas
Domácí         -         Hosté
1. kolo
  so  12. 8. - 17 h.    SK Ronov n. D.  - SK Svídnice
2. kolo
  so  18. 8. - 17 h.
   Slatiňany B - SK Ronov n. D.
3. kolo
  so  25. 8. - 17 h.    SK Ronov n. D. - SK Krouna
4. kolo
  so    1. 9. - 17 h.    Tatran Hrochův Týnec - SK Ronov n. D.
5. kolo   so    8. 9. - 17 h.
   SK Ronov n. D. - Heřmanův Městec B
6. kolo
  ne  16. 9. - 17 h.    Sokol Svratouch - SK Ronov n. D.
7. kolo
  ne  23. 9. - 16.30 h.
   SK Ronov n. D. - FK Kameničky
8. kolo
  so  29. 9. - 16.30 h.    SK Rváčov - SK Ronov n. D.
9. kolo
  ne    7. 10. - 16 h.
   SK Ronov n. D. - Tatran Miřetice
10. kolo
  so  13. 10. - 16 h.    SK Chroustovice - SK Ronov n. D.
11. kolo
  so  20. 10. - 15.30 h.
   SK Ronov n. D. - SK Křižanovice
12. kolo
  so  27. 10. - 14.30 h.    SK Ronov n. D. - SK Kočí 
13. kolo   so    3. 11. - 14 h.    Sokol Holetín - SK Ronov n. D.

.

Dospělí B mužstvo - rozpis Podzim 2018 / III. třída

  Kolo  datum, čas    Domácí         -         Hosté
1. kolo   so  11. 8. - 17 h.    SK Ronov B - TJ Bítovany 
2. kolo   ne 19. 8. - 17 h.   SK Ronov B - SK Tuněchody B
3. kolo   ne 26. 8. - 17 h.   Tatran Ctětín - SK Ronov B
4. kolo   ne   2. 9. - 17 h.   SK Ronov B - Sokol Bořice
5. kolo   ne   9. 9. - 17 h.   Žlebské Chvalovice - SK Ronov B
6. kolo   so  15. 9. - 17 h.   SK Ronov B - SK Vítanov
7. kolo   so  22. 9. - 16.30 h.   Horní Bradlo - SK Ronov B
8. kolo   ne  30. 9. - 16.30 h.   SK Ronov B - Dynamo Rosice
9. kolo   so    6. 10. - 16 h.   SK Chrast - SK Ronov B
10. kolo   ne  14. 10. - 16 h.   SK Ronov B - TJ Orel
11. kolo   ne  21. 10. - 15.30 h.   TJ Luže B - SK Ronov B
12. kolo   ne  28. 10. - 14.30 h.   FC Zaječice - SK Ronov B
13. kolo   ne    4. 11. - 14 h.   SK Ronov B - SK Dřenice

.

Mladší žáci - rozpis Podzim 2018 / Okresní přebor

  Kolo  datum, čas    Domácí         -         Hosté
1. kolo  ne 26. 8. - 10 h.   SK Ronov/Třemošnice B - Chrast/Zaječice
2. kolo  ne  2. 9. - 10 h.   H. Bradlo/Rváčov - Ronov/Třemošnice B
3. kolo  ne   9. 9. - 10 h.   SK Ronov/Třemmošnice B - SK Stolany
4. kolo  ne  16. 9. - 10 h.   SK Dřenice - SK Ronov/Třemošnice B
5. kolo  ne  23. 9. - 10 h.   SK Ronov/Třemošnice B - TJ Orel
6. kolo  ne  30. 9. - 10 h.   H. Týnec/Rosice - Ronov/Třemošnice B
7. kolo  ne   7. 10. - 10 h.   SK Ronov/Třemošnice B - Nasavrky/Ctětín
8. kolo  ne  14. 10. - 10 h.   Chrast/Zaječice - Ronov/Třemošnice B
9. kolo  ne  21. 10. - 10 h.   SK Ronov/Třemošnice B - H. Bradlo/Rváčov
10. kolo  ne 28.10. - 10 h.  SK Stolany - SK Ronov/Třemošnice B
11. kolo  ne   4. 11 - 10 h.  SK Ronov/Třemošnice B - SK Dřenice

 

Los starší a mladší přípravky Podzim 2018 :

1. kolo - Neděle 26. 8. 2018 - začátek 9 h.
Pořadatel :
SK Ronov nad Doubravou

Startují starší : Rváčov/H. Bradlo, Nasavrky/Ctětín, Ronov/Třemošnice B
Startují mladší : Rváčov/H. Bradlo, Nasavrky/Ctětín, Ronov/Třemošnice B
 
2. kolo - Neděle 2. 9. 2018 - začátek 9 h.
Pořadatel : Nasavrky


Startují starší : Nasavrky/Ctětín, Chrudim C, Ronov n. D./Třemošnice B
Startují mladší : Nasavrky/Ctětín, Chrudim C, Ronov n. D./Třemošnice B
 
3. kolo - Neděle 9. 9. 2018 - začátek 9 h.
Pořadatel : SK Rozhovice


Startují starší : Rozhovice, Nasavrky/Ctětín, Ronov n. D./Třemošnice B
Startují mladší : Nasavrky/Ctětín, Rozhovice, Ronov n. D./Třemošnice B
 
4. kolo - Neděle 16. 9. 2018 - začátek 9 h.
Pořadatel :
SK Ronov nad Doubravou

Startují starší : Rozhovice, Tuněchody, Ronov n. D./Třemošnice B
Startují mladší : Rozhovice, Tuněchody, Ronov n. D./Třemošnice B
 
5. kolo - Neděle 23. 9. 2018 - začátek 9 h.
Pořadatel : SK Tuněchody

Startují starší : Tuněchody, Dřenice, Ronov n. D./Třemošnice B
Startují mladší : Tuněchody, Dřenice, Ronov n. D./Třemošnice B
 
6. kolo - Neděle 30. 5. 2018 - začátek 9 h.
Pořadatel :
SK Křižanovice

Startují starší : Rozhovice, Rváčov/H. Bradlo, Ronov n. D./Třemošnice B
Startují mladší : Rozhovice, Rváčov/H. Bradlo, Ronov n. D./Třemošnice B
 
7. kolo - Neděle 7. 10. 2018 - začátek 9 h.
Pořadatel : SK Stolany


Startují starší : Stolany, Rozhovice, Ronov n. D./Třemošnice B
Startují mladí : Stolany, Rozhovice, Ronov n. D./Třemošnice B
 
8. kolo - Neděle 14. 10. 2018 - začátek 9 h.
Pořadatel :
SK Ronov nad Doubravou

Startují starší : Načešice, Rváčov/H. Bradlo, Ronov n. D./Třemošnice B
Startují mladší : Načešice, Rváčov/H. Bradlo, Ronov n. D./Třemošnice B
 
9. kolo - Sobota 9. 6. 2018 - začátek 9 h.
Pořadatel : Nasavrky


Startují starší : Nasavrky/Ctětín, Stolany,  Ronov n. D./Třemošnice B
Startují mladší : Nasavrky/Ctětín, Stolany, Ronov n. D./Třemošnice B
 
10. kolo - Neděle 28. 10. 2018 - začátek 9 h.
Pořadatel : Křižanovice


Startují starší : Rozhovice, Načešice, Ronov n. D./Třemošnice B
Startují mladší : Rozhovice, Načešice, Ronov n. D./Třemošnice B