Dospělí A - rozpis Podzim 2022 / Okresní přebor

  Kolo
 datum, čas
     Domácí         -         Hosté
2. kolo
  ne   14. 8. - 17 h.    SK Ronov n. D. - Krouna
4. kolo
  ne  28. 8. - 17 h.    SK Ronov n. D. - Křižanovice
5. kolo
  ne  4. 9. - 17 h.
   Tuněchody - SK Ronov n. D.
6. kolo
  ne  11. 9. - 16 h.    SK Ronov n. D. - Miřetice
7. kolo
  so  17. 9. - 15.30 h.
   Načešice - SK Ronov n. D.
8. kolo   ne  25. 9. - 15.30 h.    SK Ronov n. D. - Dřenice
3. kolo   st.  28. 9. - 15.30 h.    Kameničky - SK Ronov n. D.
9. kolo   so   1. 10. - 15 h.    Chrast - SK Ronov n. D.
10. kolo   ne    9. 10. - 15 h.   SK Ronov n. D.- Chroustovice
11. kolo   so  15. 10. - 14.30 h    H. Městec B - Ronov n. D.
12. kolo   ne  23. 10. - 14.30 h   SK Ronov n. D.- H. Bradlo
13. kolo   ne  30. 10. - 14.30 h    Kočí - SK Ronov n. D.
1. kolo   ne    5. 11. - 14 h   SK Ronov n. D.- Slatiňany B

.

Mladší žáci - rozpis Podzim 2022 / Okresní přebor

  Kolo
 datum, čas
   Domácí         -         Hosté
1. kolo   so 3. 9. - 10 h.   Ronov - Proseč
2. kolo   ne 11. 9. - 10 h.   Kameničky - Ronov
3. kolo   so 17. 9. - 10 h.
  Ronov - Prostín/Holetín
4. kolo   so 24. 9. - 10 h.   Bítovany/Skuteč - Ronov
5. kolo   so 1. 10. - 10 h.
  Ronov - Luže
6. kolo   so 8. 10. - 10 h.   Ronov - Krouna
7. kolo   ne 16. 10. - 10 h.   Rosice - Ronov
8. kolo   so 22. 10. - 10 h.   Ronov - Svratka
8. kolo  so 30. 10. - 10 h.   Nasavrky/Miřetice - Ronov


.

Los starší a mladší přípravky Podzim 2022 :

1. kolo - Neděle 4.9.2022 - začátek 9 h.
Pořadatel :
Ronov nad Doubravou
Startují : Rozhovice, Dřenice, Ronov n. D.
 
2. kolo - Neděle 11.9. 2022 - začátek 9 h.
Pořadatel :
Stolany
Startují : Stolany/Tuněchody, Miřetice/Orel, Ronov n. D.
 
3. kolo - Neděle 18.9.2022 - začátek 9 h.
Pořadatel : Heřmanův Městec

Startují : Heřmanův Městec, Hrochův Týnec, Ronov n. D.
 
4. kolo - Neděle 25.9.2022 - začátek 9 h.
Pořadatel : volno

Startují : volno
 
5. kolo - Neděle 2.10.2022 - začátek 9 h.
Pořadatel :
Ronov nad Doubravou
Startují : Rozhovice, Chrast, Ronov n. D.
 
6. kolo - Neděle 9.10.2022 - začátek 9 h.
Pořadatel : Dřenice

Startují : Dřenice, Chrast, Ronov n. D.
 
7. kolo - Neděle 16.10.2022 - začátek 9 h.
Pořadatel : volno
Startují : volno
 
8. kolo - Neděle 23.10.2022 - začátek 9 h.
Pořadatel :
Ronov nad Doubravou
Startují : Ctětín/Nasavrky, Dřenice, Ronov n. D.
 
9. kolo - Neděle 9.10.2022 - začátek 9 h.
Pořadatel : Orel
Startují : Miřetice/Orel, Heřmanův Městec, Ronov n. D.