Dospělí A - rozpis Podzim 2021 / Okresní přebor

  Kolo
 datum, čas
Domácí         -         Hosté
2. kolo
  so  7. 8. - 17 h.    Holetín - SK Ronov n. D.
3. kolo
  ne  15. 8. - 17 h.    SK Ronov n. D. - Kočí
4. kolo   ne  22. 8. - 17 h.
   Miřetice - SK Ronov n. D.
5. kolo
  ne  29. 8. - 17 h.    SK Ronov n. D. - Rváčov
6. kolo
  so   4. 9. - 17 h.
   H. Městec B - SK Ronov n. D.
7. kolo
  ne  12. 9. - 16 h.    SK Ronov n. D. - Načešice
8. kolo
  so  18. 9. - 15.30 h.
   Křižanovice - SK Ronov n. D.
9. kolo   ne  26. 9. - 15.30 h.    SK Ronov n. D. - Chrast
10. kolo   ne    3. 10. - 15 h.    SK Ronov n. D. - Krouna
11. kolo   so    9. 10. - 15 h.   Chroustovice - SK Ronov n. D.
12. kolo   ne  17. 10. - 14.30 h    SK Ronov n. D. - Tuněchody
13. kolo   ne  24. 10. - 14.30 h   Dřenice - SK Ronov n. D.
 1. kolo   ne  24. 10. - 14.30 h    SK Ronov n. D. - Svídnice

.

Mladší žáci - rozpis Podzim 2021 / Okresní přebor

  Kolo
 datum, čas
Domácí         -         Hosté
1. kolo   so  28. 8. - 10 h.    Bítovany - SK Ronov/Třemošnice B
2. kolo   ne   5. 9. - 10 h.    SK Ronov/Třemošnice B - Rosice
3. kolo   ne  12. 9. - 10 h.
   Křižanovice - SK Ronov/Třemošnice B
4. kolo   so   18. 9. - 10 h.
   TJ Luže - SK Ronov/Třemošnice B
5. kolo   so   25. 9. - 10 h.    SK Ronov/Třemošnice B - Krouna
6. kolo   ne   3. 10. - 10 h.
   Kameničky - SK Ronov/Třemošnice B
7. kolo   so   9. 10. - 10 h.     Ronov/Třem. B - Rváčov/H. Bradlo
8. kolo   so 16. 10. - 10 h.    Stolany/Tuněchody - Ronov/Třem B
9. kolo   so  23. 10. - 10 h    Ronov/Třem. B - Nasavrky/Miřetice

.

Los starší a mladší přípravky Podzim 2021 :

1. kolo - Sobota 4. 9. 2021 - začátek 9 h.
Pořadatel :
Hrochův Týnec

Startují starší : Hrochův Týnec, Chrudim C, Ronov n. D.
Startují mladší : Chroustovice, Dřenice, Ronov n. D.
 
2. kolo - Neděle 12. 9. 2021 - začátek 9 h.
Pořadatel :
Ronov nad Doubravou

Startují starší : Rozhovice, H. Městec B/Načešice,  Ronov n. D.
Startují mladší : Dřenice, H. Městec B/Načešice, Ronov n. D.
 
3. kolo - Neděle 19. 9. 2021 - začátek 9 h.
Pořadatel : Heřmanův Městec


Startují starší : Heřmanův Městec, H. Bradlo/Rváčov, Ronov n. D.
Startují mladší : Heřmanův Městec, H. Bradlo/Rváčov, Ronov n. D.
 
4. kolo - Neděle 26. 9. 2021 - začátek 9 h.
Pořadatel : Miřetice


Startují starší : Miřetice/Orel, Tuněchody/Stolany, Ronov n. D.
Startují mladší : Miřetice/Orel, Tuněchody/Stolany, Ronov n. D.
 
5. kolo - Sobota 2. 10. 2021 - začátek 9 h.
Pořadatel : Hrochův Týnec

Startují starší : H. Týnec, H. Městec B/Načešice, Ronov n. D.
Startují mladší : Chroustovice, H. Městec B/Načešice, Ronov n. D.
 
6. kolo - Neděle 10. 10. 2021 - začátek 9 h.
Pořadatel :
SK Ronov nad Doubravou

Startují starší : H. Bradlo/Rváčov, Miřetice/Orel, Ronov n. D.
Startují mladší : H. Bradlo/Rváčov, Miřetice/Orel, Ronov n. D.
 
7. kolo - Neděle 17. 10. 2021 - začátek 9 h.
Pořadatel :
SK Ronov nad Doubravou

Startují starší :  H. Městec, Chrudim C, Ronov n. D.
Startují mladší : H. Městec, Chrudim C, Ronov n. D.
 
8. kolo - Neděle 24. 10. 2021 - začátek 9 h.
Pořadatel - Rozhovice


Startují starší : Rozhovice, Tuněchody/Stolany, Ronov n. D.
Startují mladší : Rozhovice, Tuněchody/Stolany, Ronov n. D.
 
9. kolo - Neděle 31. 10. 2021 - začátek 9 h.
Pořadatel : Dřenice


Startují starší : Chrudim C, H. Městec B/Načešice,  Ronov n. D.
Startují mladší :