Program oddílu 11. - 12. 8. 2018

Dospělí A : SK Ronov nad Doubravou - SK Svídnice
Mistrovské utkání 1. kola - Okresního přeboru.
Začátek utkání : Neděle 12. 8
. 2018 - začátek 17 h.



Dospělí B :
 SK Ronov nad Doubravou B - TJ Bítovany
Mistrovské utkání 1. kola - III. třídy.
Začátek utkání : Sobota 11. 6
. 2018 - začátek 17 h.



Mladší žáci : Ronov nad Doubravou/Třemošnice B - Chrast/Zaječice
Mistrovské utkání 1. kola - okresní přebor.
Začátek utkání : Neděle 26. 8. 2018 - začátek 10 h.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Starší a mladší přípravka : Sobota 9. 6. 2018 - začátek 9 h.
Pořadatel : Heřmanův Městec

Startují starší : Načešice/H. Městec, H. Bradlo/T. Kamenice, Ronov/Třemošnice B
Startují mladší : Načešice/H. Městec, H. Bradlo/T. Kamenice, Ronov/Třemošnice B


 

 

 

 

 

 








 

 





































 


 

 




















 





 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Program oddílu 21. - 22. 10. 2017
 

Dospělí A : SK Ronov nad Doubravou - SK Rváčov
Mistrovské utkání 11. kola - Okresního přeboru.
Začátek utkání : Sobota 21. 10
. 2017 - začátek 15.30 h.



Dospělí B : SK Ronov nad Doubravou B - Sokol Vraclav
Mistrovské utkání 10. kola - VI. třídy.
Začátek utkání : Neděle 
22. 10. 2017 - začátek 15.30 h.


Mladší žáci : SK Ronov nad Doubravou/Třemošnice B - SK Dřenice
Mistrovské utkání 10. kola - okresní přebor.
Začátek utkání : Sobota 21. 10. 2017 - začátek 10 h.



Starší a mladši přípravka : Neděle 22. 10. 2017 - začátek 9 h.
Pořadatel : Ronov n. D.

Startují starší : Rváčov, Stolany, Ronov/Třemošnice B
Startují mladší : Rváčov, Stolany, Ronov/Třemošnice B

.

 



























 
























Mladší žáci : Tatran Miřetice - K Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 10. kola - Okresní přebor mladších žáků.
Začátek utkání : Sobota 24. 10. 2015  - začátek 10 h. 
Hl. rozhodčí : Novotný Bohumil



Starší přípravka : neděle 25. 10. 2015 - začátek 9 h.
Pořadatel : Tatran Miřetice
Startují : Dřenice, SK Ronov n. D.


Mladší přípravka : neděle 25. 10. 2015 - začátek 9 h.
Pořadatel : SK Ronov nad Doubravou
Startují : Dřenice, Miřetice, SK Ronov n. D.