Dospělí A mužstvo hraje Okresní přebor (okres Chrudim) / Sezona 2022 - 2023
SESTUP DO III. třídy
Realizační tým :
Varga Miloš - trenér
Kasal Jan - vedoucí mužstva
Dospělí A - rozpis PODZIM 2023 / Okresní přebor
Kolo
|
datum, čas | Domácí - Hosté | Výsledek |
15. kolo | ne 26.3. - 15 h. | Krouna - SK Ronov n. D. | 3:3 (3:3) |
Branky : Urbánek Patrik 2, Žítek Jan | |||
16. kolo | ne 2.4. - 16.30 h. | SK Ronov n. D. - Kameničky | 2:3 (2:0) |
B : Petržilka, J. Spěvák II | |||
17. kolo | ne 9.4. - 16.30 h. |
Křižanovice - SK Ronov n. D.
|
2:1 (1:1) |
B : Sehnoutka | |||
18. kolo | ne 16.4. - 16.30 h. | SK Ronov n. D. - Tuněchody | 6:2 (3:0) |
B : Urbánek 4, Kozlowski, Kasal | |||
19. kolo | ne 23.4. - 17 h. |
Miřetice - SK Ronov n. D.
|
3:1 (1:1) |
B : J. Spěvák II | |||
20. kolo | so 29.4. - 17 h. | SK Ronov n. D. - Načešice | 2:3 (1:1) |
B : J. Spěvák II, Čárný | |||
21. kolo | ne 7.5. - 17 h. | Dřenice - SK Ronov n. D. | 2:1 (2:0) |
B : Urbánek Patrik | |||
22. kolo | ne 14.5. - 17 h. | SK Ronov n. D. - Chrast | 2:5 (0:3) |
B : Urbánek Patrik 2 | |||
23. kolo | so 20.5. - 17 h. | Chroustovice - Ronov n. D. | 4:2 (2:1) |
B : Žítek Jan, Kasal Jan | |||
24. kolo | ne 28.5. - 17 h | Ronov n. D. - H. Městec B | 5:4 (3:0) |
B : Urbánek 2, Štěpař, Kasal, Petržílka | |||
25. kolo | so 3.6. - 17 h | H. Bradlo - Ronov n. D. | 8:4 (3:1) |
B : Široký Jan 2, Urbánek Patrik 2 | |||
26. kolo | ne 11.6. - 17 h | Ronov n. D. - Kočí | 4:1 (2:0) |
B : Spěvák 2, Piskač, Žítek | |||
14. kolo | so 17.6. - 16 h | Ronov n. D. - Slatiňany B | 2:4 (0:1) |
Branky : Široký, Erben |
.
Vančura Martin - vedoucí mužstva
Dospělí A - rozpis Podzim 2022 / Okresní přebor
Kolo
|
datum, čas | Domácí - Hosté | Výsledek |
2. kolo | ne 14. 8. - 17 h. | SK Ronov n. D. - Krouna | 5:0 (3:0) |
Branky : Pukman 3, Honcharenko 2 | |||
4. kolo | ne 28. 8. - 17 h. | SK Ronov n. D. - Křižanovice | 2:2 (2:0) |
Branky : J. Spěvák II, Pukman | |||
5. kolo | ne 4. 9. - 17 h. |
Tuněchody - SK Ronov n. D.
|
3:0 (1:0) |
6. kolo | ne 11. 9. - 16 h. | SK Ronov n. D. - Miřetice | 0:5 (0:0) |
7. kolo | so 17. 9. - 15.30 h. |
Načešice - SK Ronov n. D.
|
2:0 (1:0) |
8. kolo | ne 25. 9. - 15.30 h. | SK Ronov n. D. - Dřenice | 2:8 (1:2) |
Branky : Piskač, V. Klug | |||
9. kolo | so 1. 10. - 15 h. | Chrast - SK Ronov n. D. | 2:0 (1:0) |
10. kolo | ne 9. 10. - 15 h. | Ronov n. D.- Chroustovice | 1:1 (0:0) |
Branky : Žitek Jan | |||
11. kolo | so 15. 10. - 14.30 h | H. Městec B - Ronov n. D. | 4:0 (4:0) |
12. kolo | ne 23. 10. - 14.30 h | SK Ronov n. D.- H. Bradlo | 1:2 (0:0) |
3. kolo | pa. 28.10. - 14.30 h. | Kameničky - SK Ronov n. D. | 3:0 kont |
13. kolo | ne 30. 10. - 14.30 h | Kočí - SK Ronov n. D. | 4:1 (1:1) |
Branky : Kasal Jan | |||
1. kolo | ne 5. 11. - 14 h | SK Ronov n. D. - Slatiňany B | 2:4 (2:2) |
Branky : Spěvák Jiří 2, Žítek, Sehnoutka |
.
Konečná tabulka
# | KLUB | Z | V | R | P | S | B | P+ | P- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Načešice⇧ | 26 | 22 | 4 | 0 | 82:24 | 70 | 0 | 0 |
2. | Miřetice A | 26 | 18 | 3 | 5 | 81:41 | 57 | 0 | 0 |
3. | Dřenice A | 26 | 16 | 1 | 9 | 104:63 | 49 | 0 | 0 |
4. | Horní Bradlo | 26 | 14 | 7 | 5 | 88:59 | 49 | 0 | 0 |
5. | Kočí | 26 | 13 | 3 | 10 | 63:54 | 42 | 0 | 0 |
6. | Heřmanův Městec B | 26 | 12 | 3 | 11 | 68:58 | 39 | 0 | 0 |
7. | Chroustovice | 26 | 10 | 6 | 10 | 53:46 | 36 | 0 | 0 |
8. | Slatiňany B | 26 | 10 | 3 | 13 | 42:62 | 33 | 0 | 0 |
9. | Křižanovice | 26 | 9 | 3 | 14 | 36:67 | 30 | 0 | 0 |
10. | Kameničky | 26 | 9 | 3 | 14 | 47:64 | 30 | 0 | 0 |
11. | Chrast | 26 | 9 | 3 | 14 | 59:72 | 30 | 0 | 0 |
12. | Tuněchody | 26 | 7 | 2 | 17 | 40:77 | 23 | 0 | 0 |
13. | Ronov⇩ | 26 | 5 | 3 | 18 | 51:82 | 18 | 0 | 0 |
14. | Krouna⇩ | 26 | 3 | 6 | 17 | 27:72 | 15 | 0 | 0 |
.
|
|||
Urbánek Patrik | 13 | ||
Spěvák Jiří | 8 | ||
Žítek Jan | 5 | ||
Pukman Ihor | 4 | ||
Kasal Jan | 4 | ||
Široký Jan | 4 | ||
Petržílka Václav | 2 | ||
Sehnoutka Daniel | 2 | ||
Honcharenko | 2 | ||
Piskač Jiří | 2 | ||
Klug Václav | 1 | ||
Čárný David | 1 | ||
Kozlowski Damian | 1 | ||
Štěpař Filip | 1 | ||
Erben Jakub | 1 |
.
Mladší žáci hrají Okresní přebor (okres Chrudim) / Sezona 2021 - 2022
(Mužstvo bude hrát pod názvem SK Ronov/Třemošnice B)
Realizační tým :
Novotný Dušan - trenér
Nejedlý Miroslav
Piskač Jiří
Sehnoutka Daniel
Mladší žáci - rozpis JARO 2023 / Okresní přebor
Kolo
|
datum, čas | Domácí - Hosté | výsledek |
11. kolo | so 22.4. - 10 h. | SK Ronov n. D. - Kameničky | 0:7 (0:5) |
12. kolo | so 29.4. - 10 h. |
Prosetín/Holetín - Ronov n. D.
|
8:0 (2:0) |
13. kolo | ne 7.5. - 10 h. | Ronov n. D. - Bítovany/Skuteč | 1:9 (0:5) |
B : Loňková Tereza | |||
14. kolo | so 13.5. - 9 h. |
Luže - SK Ronov n. D.
|
7:0 (4:0) |
15. kolo | ne 21.5. - 15 h. | Krouna/Hlinsko B - Ronov n. D. | 3:5 (2:2) |
16. kolo | so 27.5. - 10 h. | Ronov n. D. - Rosice | 1:10 (0:5) |
17. kolo | ne 4.6. - 10 h. | Svratka - Ronov n. D. | 14:0 (5:0) |
18. kolo | so 10.6. - 10 h. | Ronov n. D. - Nasavrky/Miřetice | 2:4 (1:2) |
10. kolo | ne 18.6. - 10:45 h | Proseč - Ronov n. D. | 8:2 (2:2) |
.
Mladší žáci - rozpis Podzim 2022 / Okresní přebor
Kolo
|
datum, čas | Domácí - Hosté | výsledek |
1. kolo | so 3. 9. - 10 h. | Ronov - Proseč | 3:1 (0:0) |
B : Kolář Štěpán 2, Čech Jakub | |||
2. kolo | ne 11. 9. - 10 h. | Kameničky - Ronov | 1:1 (0:1) |
B : Grád Tomáš | |||
3. kolo | so 17. 9. - 10 h. | Ronov - Prostín/Holetín | 1:3 (1:1) |
B : Čech Jakub | |||
4. kolo | so 24. 9. - 10 h. | Bítovany/Skuteč - Ronov | 5:0 (2:0) |
6. kolo | so 8. 10. - 10 h. | Ronov - Krouna | 3:2 (3:1) |
Branky : Grál Tomáš 2, Čech Jakub | |||
7. kolo | ne 16. 10. - 10 h. | Rosice - Ronov | 4:0 (1:0) |
8. kolo | so 22. 10. - 10 h. | Ronov - Svratka | 0:2 (0:0) |
5. kolo | pa 28. 10. - 10 h. | Ronov - Luže | 1:3 (0:2) |
Branky : Čech Jakub | |||
8. kolo | so 30. 10. - 10 h. | Nasavrky/Miřetice - Ronov | 5:2 (3:2) |
Branky : Čech Jakub, Grád Tomáš |
.
Konečná tabulka
# | KLUB | Z | V | R | P | S | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prosetín/Holetín | 18 | 17 | 0 | 1 | 84:22 | 51 |
2. | Svratka | 18 | 16 | 0 | 2 | 96:9 | 48 |
3. | Bítovany/Skuteč | 18 | 14 | 0 | 4 | 112:30 | 42 |
4. | Rosice | 18 | 11 | 1 | 6 | 60:40 | 34 |
5. | Kameničky | 18 | 7 | 3 | 8 | 48:43 | 24 |
6. | Luže | 18 | 7 | 3 | 8 | 60:43 | 24 |
7. | Nasavrky/Miřetice | 18 | 6 | 1 | 11 | 61:105 | 19 |
8. | Ronov | 18 | 3 | 1 | 14 | 22:96 | 10 |
9. | Krouna/Hlinsko B | 18 | 2 | 1 | 15 | 32:113 | 7 |
10. | Proseč | 18 | 2 | 0 | 16 | 28:102 | 6 |