Los starší a mladší přípravky Jaro 2018 :

10. kolo - Neděle 15. 4. 2018 - začátek 9 h.
Pořadatel : SK Tuněchody


Startují starší : Rozhovice, Vítanov, Ronov n. D./Třemošnice B
Startují mladší : Tuněchody, Rozhovice, Ronov n. D./Třemošnice B
 
11. kolo - Sobota 21. 4. 2018 - začátek 9 h.
Pořadatel : SK Stolany


Startují starší : Stolany, Prachovice, Ronov n. D./Třemošnice B
Startují mladší : Stolany, Chrudim C, Ronov n. D./Třemošnice B
 
12. kolo - Neděle 29. 4. 2018 - začátek 9 h.
Pořadatel : SK Rváčov


Startují starší : Rváčov, Vítanov, Ronov n. D./Třemošnice B
Startují mladší : Rváčov, Tuněchody, Ronov n. D./Třemošnice B
 
13. kolo - Neděle 6. 5. 2018 - začátek 9 h.
Pořadatel : 
SK Ronov nad Doubravou

Startují starší : Rváčov, Dřenice, Ronov n. D./Třemošnice B
Startují mladší : Rváčov, Dřenice, Ronov n. D./Třemošnice B
 
14. kolo - Sobota 12. 5. 2018 - začátek 9 h.
Pořadatel : Heřmanův Městec

Startují starší : Načešice/H. Městec, Vítanov, Ronov n. D./Třemošnice B
Startují mladší : Načešice/H. Městec, Tuněchody, Ronov n. D./Třemošnice B
 
15. kolo - Neděle 20. 5. 2018 - začátek 9 h.
Pořadatel : 
SK Ronov nad Doubravou

Startují starší : Rozhovice, Nasavrky/Ctětín, Ronov n. D./Třemošnice B
Startují mladší : Rozhovice, Nasavrky/Ctětín, Ronov n. D./Třemošnice B
 
16. kolo - Neděle 27. 5. 2018 - začátek 9 h.
Pořadatel : 


Startují starší : volno
Startují mladí : volno
 
17. kolo - Neděle 3. 6. 2018 - začátek 9 h.
Pořadatel : Dřenice


Startují starší : Dřenice, Načešice/H. Městec,  Ronov n. D./Třemošnice B
Startují mladší : Dřenice, Načešice/H. Městec, Ronov n. D./Třemošnice B
 
18. kolo - Sobota 9. 6. 2018 - začátek 9 h.
Pořadatel : Heřmanův Městec


Startují starší : Načešice/H. Městec, H. Bradlo/T. Kamenice,  Ronov n. D./Třem. B
Startují mladší : Načešice/H. Městec, H. Bradlo/T. Kamenice, Ronov n. D./Třem. B






Los starší přípravky Podzim 2017 :

1. kolo - Neděle 27. 8. 2017 - začátek 9 h.
Pořadatel : SK Stolany


Startují starší : Stolany, Vítanov, Ronov n. D./Třemošnice B
Startují mladší : Tuněchody, Ronov n. D./Třemošnice B
 
2. kolo - Neděle 3. 9. 2017 - začátek 9 h.
Pořadatel : 
Ronov nad Doubravou

Startují starší : Nasavrky, Stolany, Ronov n. D./Třemošnice B
Startují mladší : Nasavrky, Stolany, Ronov n. D./Třemošnice B
 
3. kolo - Neděle 10. 9. 2017 - začátek 9 h.
Pořadatel : Prachovice


Startují starší : Prachovice, H, Bradlo/T. Kamenice, Ronov n. D./Třemošnice B
Startují mladší : MFK Chrudim C, H. Bradlo/T. Kamenice, Ronov n. D./Třemošnice B
 
4. kolo - Neděle 17. 9. 2017 - začátek 9 h.
Pořadatel : 
SK Ronov nad Doubravou

Startují starší : H. Bradlo/T. Kamenice, Nasavrky, Ronov n. D./Třemošnice B
Startují mladší : H. Bradlo/T. Kamenice, Nasavrky, Ronov n. D./Třemošnice B
 
5. kolo - Neděle 24. 9. 2017 - začátek 9 h.
Pořadatel : 

Startují starší : volno
Startují mladší : volno
 
6. kolo - Neděle 1. 10. 2017 - začátek 9 h.
Pořadatel : Dřenice

Startují starší : Dřenice, H. Bradlo/T. Kamenice, Ronov n. D./Třemošnice B
Startují mladší : Dřenice, H. Bradlo/T. Kamenice, Ronov n. D./Třemošnice B
 
7. kolo - Neděle 8. 10. 2017 - začátek 9 h.
Pořadatel : Načešice


Startují starší : Načešice, Prachovice, Ronov n. D./Třemošnice B
Startují mladí : Načešice, Chrudim C, Ronov n. D./Třemošnice B
 
8. kolo - Neděle 15. 10. 2017 - začátek 9 h.
Pořadatel : Prachovice


Startují starší : Prachovice, Dřenice, Ronov n. D./Třemošnice B
Startují mladší : Chrudim C, Dřenice, Ronov n. D./Třemošnice B
 
9. kolo - Neděle 22. 10. 2017 - začátek 9 h.
Pořadatel : 
Ronov nad Doubravou

Startují starší : Rváčov, Stolany, Ronov n. D./Třemošnice B
Startují mladší : Rváčov, Stolany, Ronov n. D./Třemošnice B