Ročník 2016 - 2017
Dospělí A mužstvo hraje Okresní přebor (okres Chrudim) / Sezona 2016 - 2017
Realizační tým :
Polášek Luboš - trenér
Rozpis utkání - jaro 2017 :
Kolo | Datum + čas | Domácí | Hosté | Výsledek |
16. | so 11.3. - 14.30 h. | Spartak Slatiňany B | SK Ronov | 3:3 (2:1) |
B : 30. Svoboda, 67. J. Spěvák, 89. Svoboda | ||||
17. | so 18.3. - 15 h. | SK Ronov | FC Zaječice | 3:0 (1:0) |
Branky : Jiří Spěvák ml., Ondrášek, Jan Žitek | ||||
18. | ne 26.3. - 15 h. | Sokol Svratouch | SK Ronov | 4:1 (3:0) |
Branky : Ondřej Staněk | ||||
19. | so 1.4. - 16.30 h. | SK Ronov | Sokol Holetín | 2:1 (2:1) |
Branky : Urbánek Patrik, Budinský | ||||
20. | so 8.4. - 16.30 h. | SK Křižanovice | SK Ronov | 3:2 (1:2) |
Branky : Budinský, Svoboda | ||||
21. | ne 16.4. - 17 h. | Tatran Miřetice | SK Ronov | 1:1 (1:1) |
Branky : Svoboda | ||||
22. | so 22.4. - 17 h. | SK Ronov | SK Vítanov | 3:1 (1:0) |
Branky : Zumr, Budínský, Ondrášek | ||||
23. | so 29.4. - 17 h. | SK Chroustovice | SK Ronov | 3:1 (1:0) |
Branky : Budínský | ||||
24. | so 6.5. - 17 h. | SK Ronov | SK Sokol Prosetín | 1:1 (0:1) |
Branky : | ||||
25. | ne 14.5. - 17 h. | Tatran Miřetice | SK Ronov | ?:? (?:?) |
26. | so 20.5. - 17 h. | SK Ronov | SK Svídnice | ?:? (?:?) |
27. | ne 28.5. - 17 h. | FK Junior Skuteč | SK Ronov | ?:? (?:?) |
28. | ne 3.6. - 17 h. | SK Ronov | SK Kočí | ?:? (?:?) |
29. | so 10.6. - 17 h. | Heřmanův Městec B | SK Ronov | ?:? (?:?) |
15. | so 17.6. - 17 h. | SK Rváčov | SK Ronov | ?:? (?:?) |
Rozpis utkání - podzim 2016 :
Kolo | Datum + čas | Domácí | Hosté | Výsledek |
1. | so 13.8. - 17 h. | SK Ronov | Spartak Slatiňany B | 6:1 (3:0) |
B : Budinský 4, Filka, Klepetko | ||||
2. | ne 21.8. - 17 h. | FC Zaječice | SK Ronov | 1:4 (0:3) |
B : Budinský, J. Spěvák, Svoboda, Klepetko | ||||
3. | so 27.8. - 17 h. | SK Ronov | Sokol Svratouch | 0:0 (0:0) |
4. | so 3.9. - 17 h. | Sokol Holetín | SK Ronov | 4:2 (1:2) |
B : Filka, Budinský | ||||
5. | so 10.9. - 17 h. | SK Ronov | SK Křižanovice | 2:2 (0:0) |
Branky : Svoboda, Spěvák ml. | ||||
6. | so 17.9. - 17 h. | SK Ronov | Tatran Miřetice | 1:1 (1:1) |
Branky : Staněk | ||||
7. | so 24.9. - 16.30 h. | SK Vítanov | SK Ronov | 3:2 (1:0) |
Branky : Budinský, Sedlák | ||||
8. | so 1.10. - 16.30 h. | SK Ronov | SK Chroustovice | 4:1 (1:1) |
Branky : Spěvák ml. 2, Budinský, Urbánek | ||||
9. | so 8.10. - 16 h. | Sokol Prosetín | SK Ronov | 6:1 (3:0) |
Branky : Filka | ||||
10. | so 15.10. - 16 h. | SK Ronov | Tatran Miřetice | 1:1 (1:1) |
Branky : Budinský | ||||
11. | so 22.10. - 15.30 h. | SK Svídnice | SK Ronov | 3:4 (2:3) |
Branky : Staněk 2, Filka 2 | ||||
12. | so 29.10. - 14.30 h. | SK Ronov | FK Junior Skuteč | 3:0 (1:0) |
Branky : Budínský 2, Filka | ||||
13. | so 5.11. - 14 h. | SK Kočí | SK Ronov | 4:3 (2:1) |
Branky : Budínský 2, Ondrášek | ||||
14. | so 12.11. - 14 h. | SK Ronov | Heřmanův Městec B | 3:2 (3:0) |
Branky : Klepetko 2, Svoboda | ||||
15. | ne 20.11. - 13.30 h. | SK Ronov | SK Rváčov | 4:0 (2:0) |
Branky : Spěvák, Filka, Staněk, Svoboda |
Dospělí B mužstvo hraje IV. třídu (okres Chrudim) / Sezona 2016 - 2017
Realizační tým :
Vančura Martin - trenér
Rozpis utkání - podzim 2016 :
Kolo | Datum + čas | Domácí | Hosté | Výsledek |
14. | ne 26.3. - 15 h. | Nasavrky B | Ronov B | 5:1 (2:1) |
Branky : Josef Zita | ||||
15. | so 2.4. - 16.30 h. | volno | volno | . |
16. | so 8.4. - 17 h. | Trhová Kamenice | SK Ronov B | 1:0 (0:0) |
17. | ne 16.4. - 17 h. | SK Ronov B | Skuteč B | 0:2 (0:1) |
18. | ne 23.4. - 17 h. | Sokol Vraclav | SK Ronov B | 3:3 (1:2) |
Branky : Varga 2, Hutla | ||||
19. | so 29.4. - 17 h. | Bojanov | SK Ronov B | 0:4 (0:1) |
Branky : Forman, Vejdělek, Varga, V. Samek | ||||
20. | ne 7.5 - 17 h. | SK Ronov B | Tatran Ctětín | 3:3 (2:2) |
Branky : M. Varga 2, V. Klug | ||||
21. | so 13.5. - 17 h. | Tatran Míčov | SK Ronov B | ?:? (?:?) |
22. | ne 21.5. - 17 h. | SK Ronov B | SK Stolany B | ?:? (?:?) |
23. | so 27.5. - 17 h. | Načešice B | SK Ronov B | ?:? (?:?) |
24. | ne 4.6. - 17 h. | SK Ronov B | TJ Městec | ?:? (?:?) |
25. | ne 11.6. - 17 h. | Sokol Jenišovice | SK Ronov B | ?:? (?:?) |
26. | so 18.6. - 17 h. | volno | volno | . |
.
Rozpis utkání - podzim 2016 :
Kolo | Datum + čas | Domácí | Hosté | Výsledek |
1. | ne 14.8. - 17 h. | SK Ronov B | Nasavrky B | 1:4 (1:0) |
2. | so 20.8. - 17 h. | volno | volno | . |
3. | ne 28.8. - 17 h. | SK Ronov B | Trhová Kamenice | 3:0 (2:0) |
4. | ne 4.9. - 17 h. | Junior Skuteč B | SK Ronov B | 2:3 (2:2) |
5. | ne 11.9. - 17 h. | SK Ronov B | Sokol Vraclav | 2:2 (1:1) |
6. | ne 18.9. - 17 h. | SK Ronov B | Bojanov | 2:2 (0:1) |
7. | ne 25.9 - 16.30 h. | Tatran Ctětín | SK Ronov B | 4:2 (1:1) |
8. | ne 2.10. - 16.30 h. | SK Ronov B | Tatran Míčov | 2:2 (2:0) |
9. | ne 9.10. - 16 h. | Stolany B | SK Ronov B | 3:3 (3:2) |
10. | ne 16.10. - 16 h. | SK Ronov B | Načešice B | 1:4 (0:0) |
11. | ne 23.10. - 15.30 h. | TJ Městec B | SK Ronov B | 2:1 (2:0) |
12. | ne 30.10. - 14.30 h. | SK Ronov B | Sokol Jenišovice | 0:6 (0:2) |
13. | ne 6.10. - | volno | volno | . |
.
Los starší přípravky Podzim 2016 :
1. kolo - Sobota 27. 8. 2016 - začátek 9 h. Pořadatel : Horní Bradlo Startují : Horní Bradlo, Nasavrky/Ctětín, Ronov n. D. |
2. kolo - Neděle 4. 9. 2016 Pořadatel : volno Startují : |
3. kolo - Neděle 11. 9. 2016 - začátek 9 h. Pořadatel : Ronov nad Doubravou Startují : Dřenice, Rváčov, Ronov n. D. |
4. kolo - So/Ne 17./18. 9. 2016 - začátek 9 h. Pořadatel : MFK Chrudim Startují : MFK Chrudim, Nasavrky/Ctětín, SK Ronov n. D. |
5. kolo - Neděle 25. 9. 2016 - začátek 9 h. Pořadatel : Rváčov Startují : Rváčov, Načešice, SK Ronov n. D. |
6. kolo - Neděle 2. 10. 2016 - začátek 9 h. Pořadatel : Vítanov Startují : Vítanov, SK Ronov n. D. |
7. kolo - Neděle 9. 6. 2016 - začátek 9 h. Pořadatel : Ronov nad Doubravou Startují : Vítanov, Stolany, Ronov |
8. kolo - Sobota 15. 10 2016 - začátek 9 h. Pořadatel : Načešice (hř. H. Městec) Startují : Načešice, Dřenice, Ronov |
9. kolo - Neděle 23. 10. 2016 - začátek 9 h. Pořadatel : SK Ronov nad Doubravou Startují : Rváčov, Ronov |
10. kolo - Sobota 29. 10. 2016 - začátek 9 h. Pořadatel : MFK Chrudim Startují : MFK Chrudim, Načešice, Ronov |
.
6. kolo - Neděle 2. 10. 2016 - začátek 9 h. Pořadatel : Rozhovice Startují : Rozhovice, Vítanov, Ronov |
7. kolo - Neděle 9. 10. 2016 - začátek 9 h. Pořadatel : Ronov nad Doubravou Startují : Vítanov, Stolany, Ronov |
8. kolo - Sobota 15. 10. 2016 - začátek 9 h. Pořadatel : Načešice (hř. H. Městec) Startují : Načešice, Dřenice, Ronov |
9. kolo - Neděle 23. 10. 2016 - začátek 9 h. Pořadatel : Ronov nad Doubravou Startují : Rváčov, Rozhovice, Ronov |
10. kolo - Sobota 29. 10. 2016 - začátek 9 h. Pořadatel : MFK Chrudim Startují : MFK Chrudim, Načešice, Ronov |