Mladší žáci SK Ronov nad Doubravou hrají Okresní přebor (okres Chrudim) / Sezona 2014 / 2015
Realizační tým :
Jelínek Luděk - trenér
Klug Václav - as. trenéra
Mladší žáci Rozpis jaro 2015 :
Kolo | Datum + čas | Domácí | Hosté | Výsledek |
12. | so 4.4. - odj. 8.45 | TJ Orel | SK Ronov | 4:2 (2:1) |
13. | so 11.4. - 10 h. | SK Ronov | Svratouch | 2:3 (2:1) |
14. | so 18.4. - odj. 7.45 | TJ Luže | SK Ronov | 6:1 (2:0) |
15. | pa 29.5. - 17.30 h. | SK Ronov | Zaječice | 2:0 (0:0) |
16. | so 2.5. - odj. 8.45 | Miřetice | SK Ronov | 2:0 (2:0) |
17. | ne 10.5. - odj. 9 | SK Prachovice | SK Ronov | 5:5 (4:4) |
18. | so 16.5. - 10 h. | SK Ronov | SK Chrast | 2:4 (2:1) |
19. | ne 24.5. - odj. 8.45 | FK Proseč | SK Ronov | 8:1 (4:1) |
20. | so 30.5. - 10 h. | SK Ronov | Nasavrky/Ctětín | 3:2 (2:0) |
21. | so 6.6. - 10 h. | SK Ronov | Vítanov/Kameničky | 1:0 (0:0) |
22. | so 13.6. - 10 h. | SK Ronov | Nasavrky/Ctětín | 2:4 (2:3) |
.
Tabulka okresní přebor - konečná | |||||||||
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | PK | (Prav) |
1. | Sokol Svratouch | 22 | 18 | 2 | 2 | 117: 30 | 56 | ( 23) | |
2. | Vítanov/Kameničky | 22 | 15 | 3 | 4 | 92: 27 | 48 | ( 15) | |
3. | SK Chrast | 22 | 15 | 2 | 5 | 63: 38 | 47 | ( 14) | |
4. | FK Proseč | 22 | 14 | 3 | 5 | 88: 37 | 45 | ( 12) | |
5. | Trh. Kamenice/Hor.Bradlo | 22 | 12 | 2 | 8 | 64: 40 | 38 | ( 5) | |
6. | TJ Luže | 22 | 9 | 3 | 10 | 45: 48 | 30 | ( -3) | |
7. | Nasavrky/Ctětín | 22 | 9 | 2 | 11 | 59: 60 | 29 | ( -4) | |
8. | TJ Orel | 22 | 9 | 2 | 11 | 56: 84 | 29 | ( -4) | |
9. | FC Zaječice | 22 | 7 | 4 | 11 | 49: 39 | 25 | ( -8) | |
10. | SK Prachovice | 22 | 5 | 4 | 13 | 47: 61 | 19 | (-14) | |
11. | SK Ronov n. D. | 22 | 4 | 1 | 17 | 30:106 | 13 | (-20) | |
12. | Tatran Miřetice | 22 | 1 | 0 | 21 | 13:153 | 3 | (-30) |
.
Mladší žáci - rozpis / okresní přebor
Kolo | datum, čas | Domácí - Hosté | Výsl. |
1. kolo | so 6. 9. - 10 h. | SK Ronov - TJ Orel | 1:5 (0:3) |
2. kolo | ne 14. 9. - ?? h. | Svratouch - SK Ronov | 11:0 (6:0) |
3. kolo | so 20. 9. - 10 h. | SK Ronov - TJ Luže | 0:3 (0:1) |
4. kolo | so 27. 9. - 10 h. | Zaječice - SK Ronov | 4:0 (3:0) |
5. kolo | so 4. 10.- 10 h. | SK Ronov - Miřetice | 2:1 (0:1) |
6. kolo | so 11. 10. - 10 h. | SK Ronov - SK Prachovice | 1:4 (1:2) |
7. kolo | ne 19. 10. - 10 h. | Chrast - SK Ronov | 8:3 (4:2) |
8. kolo | so 25. 10. - 10 h. | SK Ronov - FK Proseč | 1:11 (1:4) |
11. kolo | ut 28. 10. - 10 h. | Nasavrky / Ctětín - SK Ronov | 4:1 (1:1) |
9. kolo | ne 2. 11. - 10 h. | Trhová Kamenice / H. Bradlo - Ronov | 5:0 (3:0) |
10. kolo | so 8. 11. - 10 h. | Vítanov / Kameničky - SK Ronov | 12:0 (5:0) |