OP dospělých (14. kolo) - výhra nad SK Chrast.

09.11.2015 15:29

SK Ronov nad Doubravou - SK Chrast - 9 : 0 (4:0)
Branky: 29., 45., 55. a 65. Budínský, 5. V. Klug, 23. Ondrášek, 48. Sedlák, 52. Filka, 85. Klepetko.

Domácím se povedl vstup do utkání a již v 5. minutě otevřel skóre ranou pod břevno Václav Klug. Dalšími přesnými trefami si pak do poločasu zajistili vedení 4:0. Hosty však asi nejvíc zlomil úvod druhé půle, kdy skončila ve snaze zvrátit nepříznivý stav jejich největší šance pouze na tyči a z protiútoku přidal Ronov pátý gól. Poté již Chrast působila odevzdaně a 22 platících diváků vyvolávalo magickou desítku, které se ale nedočkali. Ronov si vylepšil skóre hlavně zásluhou Budínského, který nasázel soupeři čtyři branky.