Mistrovské utkání mužů 4.5.2024 |
4.5. - 17 h. TJ Orel - Ronov - ?:? (?:?) |
Články
Program oddílu 8. - 9. 9. 2018
06.09.2018 18:55
Dospělí A : SK Ronov nad Doubravou - FK Jiskra Heřmanův Městec B
Mistrovské utkání 5. kola - Okresního přeboru.
Začátek utkání :...
———
OP dospělých (4. kolo) prohra v H. Týnci.
05.09.2018 20:29
Tatran Hrochův Týnec - SK Ronov nad Doubravou - 2 : 1 (2:1)
B : 6. Polnický, 38. Červený - 5. V. Klug
Ronov : Žítek T. - Staněk,...
———
Program oddílu 1. - 2. 9. 2018
30.08.2018 19:00
Dospělí A : Tatran Hrochův Týnec - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 4. kola - Okresního přeboru.
Začátek utkání : Sobota...
———
OP dospělých (3. kolo) domácí výhra.
28.08.2018 18:00
SK Ronov nad Doubravou - Sokol Krouna - 3 : 2 (1:2)
B : 23. a 68 Svoboda, 60. Forman - 16. Novák, 33. Ducheček
Ronov : Žítek T. - Staněk,...
———
Program oddílu 25. - 26. 8. 2018
23.08.2018 18:21
Dospělí A : SK Ronov nad Doubravou - Sokol Krouna
Mistrovské utkání 3. kola - Okresního přeboru.
Začátek utkání : Sobota 25. 8....
———
OP dospělých (2. kolo) vysoká prohra.
20.08.2018 20:32
Spartak Slatiňany B - SK Ronov nad Doubravou - 10 : 0 (3:0)
B : Kopecký 4, J. Slavík, Lištván, Hanuš, Drahý, Mikan, Sotona
Článek z utkání...
———
Program oddílu 18. - 19. 8. 2018
16.08.2018 18:58
Dospělí A : SK Spartak Slatiňany B - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 2. kola - Okresního přeboru.
Začátek utkání :...
———
OP dospělých (1. kolo) domácí výhra.
13.08.2018 22:50
SK Ronov nad Doubravou - SK Svídnice - 3 : 0 (0:0)
B : 48. Svoboda, 53. Spěvák, 68. J. Žítek
Pouťové první mistrovské utkání dopadlo...
———
Program oddílu 11. - 12. 8. 2018
08.08.2018 14:09
Dospělí A : SK Ronov nad Doubravou - SK Svídnice
Mistrovské utkání 1. kola - Okresního přeboru.
Začátek utkání : Neděle 12. 8....
———
Los mužstev SK Ronov n. D. - podzim 2018
11.07.2018 18:31
Los podzim 2018 - najdete ZDE
———
Losovací čísla soutěží OFS Chrudim 2018/2019
03.07.2018 21:08
Okresní přebor dospělých
1. TJ Sokol Svratouch ...
———
OP dospělých (26. kolo) výhra v Kameničkách.
18.06.2018 20:02
FK Kameničky - SK Ronov nad Doubravou - 2 : 7 (1:3)
B : Nekvinda, Vodička - Švoboda 3, Budinský 2, Forman, Procházka
SK Ronov...
———
Program oddílu 16. - 17. 6. 2018
14.06.2018 20:40
Dospělí A : FK Kameničky - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 26. kola - Okresního přeboru.
Začátek utkání : Sobota 16. 6....
———
OP dospělých (25. kolo) prohra v Kočí.
14.06.2018 20:32
SK Kočí - SK Ronov nad Doubravou - 7 : 2 (3:0)
B : Harenčák 3, Bukač, Fantl, Štursa, Ptáček - Šmíd, J. Žítek
SK Ronov : Šimon...
———
Program oddílu 9. - 10. 6. 2018
07.06.2018 20:27
Dospělí A : SK Kočí - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 24. kola - Okresního přeboru.
Začátek utkání : Neděle 10. 6. 2018...
———
OP dospělých (24. kolo) prohra ve Rváčově
05.06.2018 18:56
SK Rváčov - SK Ronov nad Doubravou - 7 : 3 (4:1)
B : Lebeda 3, Škrvrňák 2, Záhorka, Jeníček - Budínský 2, J. Žítek
SK Ronov...
Výsledky dospělí :
Posled. utkání III. třída :
Dospělí 16. kolo - 28.4.
SK - Svídnice - 3:1
Příští utkání III. třída :
Dospělí 17. kolo
4.5.2024 od 17 h.
TJ Orel - SK
|
|||
1. |
Trhová Kamenice
|
36 | |
2. | Prachovice/Míčov | 30 | |
3. | Načešice B | 26 | |
4. | FC Zaječice | 26 | |
5. | SK Ronov n. D. | 26 | |
6. | SK Svídnice | 25 | |
7. | TJ Orel | 22 | |
8. | SK Dřenice B | 22 | |
9. | Sokol Bořice | 10 | |
10. | SK Stolany B | 7 |
.
|
|||
Urbánek Patrik | 13 | ||
Štěpař Filip | 6 | ||
Kasal Jan | 5 | ||
Lacina Ondřej | 5 | ||
Spěvák Jiří | 2 | ||
Lyashko Serhiy | 1 | ||
Sehnotka Daniel | 2 | ||
Hutla Matěj | 1 | ||
Žítek Jan | 1 |
Aktuální tabulky
Dospělí - tabulka zde
Ml. žáci - tabulka zde