Mistrovské utkání mužů 18.5.2024 |
18.5. - 17 h. Prachovice/Míčov - Ronov - ?:? (?:?) |
Články
Program oddílu 20. - 21. 4. 2019
19.04.2019 06:53
Program oddílu 20. - 21. 4. 2019
Dospělí A : FK Jiskra Heřmanův Městec B - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 18. kola -...
———
OP dospělých (17. kolo) domácí prohra.
15.04.2019 17:01
SK Ronov nad Doubravou - Tatran Hrochův Týnec - 0 : 4 (0:2)
Branky: 23. a 85. Friček, 39. Doležal, 58. Petrlík
Hosté rozhodli o...
———
Program oddílu 13. - 14. 4. 2019
11.04.2019 17:38
Program oddílu 13. - 14. 4. 2019
Dospělí A : SK Ronov nad Doubravou - Tatran Hrochův Týnec
Mistrovské utkání 17. kola -...
———
OP dospělých (16. kolo) vysoká výhra.
09.04.2019 17:44
Sokol Krouna - SK Ronov nad Doubravou - 1 : 6 (0:2)
Branky: 87. Janoušek - 17. V. Klug, 42. Malý, 50. a 88. Budinský, 61. Pokorný,...
———
Program oddílu 6. - 7. 4. 2019
04.04.2019 21:56
Program oddílu 6. - 7. 4. 2019
Dospělí A : Sokol Krouna - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 16. kola -...
———
OP dospělých (15. kolo) prohra doma.
31.03.2019 20:33
SK Ronov nad Doubravou - SK Spartak Slatiňany B - 0 : 3 (0:1)
Branky: 37. vlastní (M. Spěvák), 48. Benák, 63. Hýl
Hosté rozhodli o...
———
Program oddílu 30. - 31. 3. 2019
29.03.2019 15:46
Program oddílu 30. - 31. 3. 2019
Dospělí A : SK Ronov nad Doubravou - Spartak Slatiňany B
Mistrovské utkání 15. kola -...
———
OP dospělých (14. kolo) prohra ve Svídnici.
26.03.2019 21:40
SK Svídnice - SK Ronov nad Doubravou - 2 : 1 (1:0)
Branky: 35. a 85. Řeháček - 90. Budínský (pen.).
Svídnice : Chvojka - Kubašta,...
———
OP dospělých (13. kolo) výhra v Holetíně.
26.03.2019 21:36
SK Svídnice - SK Ronov nad Doubravou - 2 : 1 (1:0)
Branky: 35. a 85. Řeháček - 90. Budínský (pen.).
Svídnice : Chvojka - Kubašta,...
———
Program oddílu 23. - 24. 3. 2019
21.03.2019 17:44
Program oddílu 23. - 24. 3. 2019
Dospělí A : SK Svídnice - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 14. kola -...
———
OP dospělých (13. kolo) výhra v Holetíně.
05.11.2018 16:40
TJ Sokol Holetín - SK Ronov nad Doubravou - 1 : 4 (1:2)
B : 26. Filipi Stanislav (pk) - 17., 42. a 85. Malý Jakub, 83. Spěvák Jiří
Ronov...
———
Program oddílu 3. - 4. 11. 2018
01.11.2018 19:18
Dospělí A : Sokol Holetín - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 13. kola - Okresního přeboru.
Začátek utkání : Sobota 3....
———
OP dospělých (12. kolo) prohra s SK Kočí.
27.10.2018 16:52
SK Ronov nad Doubravou - SK Kočí - 1 : 2 (1:1)
B : 6. Svoboda - 14. Škaryd, 53. Bukač
Domácí vedli od 6. minuty brankou Svobody který...
———
Program oddílu 27. - 28. 10. 2018
25.10.2018 22:58
Dospělí A : SK Ronov nad Doubravou - SK Kočí
Mistrovské utkání 12. kola - Okresního přeboru.
Začátek utkání : Sobota 27. 10....
———
OP dospělých (11. kolo) remíza doma.
23.10.2018 18:18
SK Ronov nad Doubravou - SK Křižanovice - 3 : 3 (1:3)
B : 28. J. Žítek, 48. V. Klug, 76. Staněk - 2, 12 a 22. Pilař
Hosté vedli už ve 22....
———
Program oddílu 20. - 21. 10. 2018
18.10.2018 18:47
Dospělí A : SK Ronov nad Doubravou - SK Křižanovice
Mistrovské utkání 11. kola - Okresního přeboru.
Začátek utkání : Sobota 20....
Výsledky dospělí :
Posled. utkání III. třída :
Dospělí 18. kolo - 12.5.
SK - Bořice - 3:0
Příští utkání III. třída :
Dospělí 1. kolo - nadstavba
18.5.2024 od 17 h.
Prachovice/Míčov - SK
|
|||
1. |
Trhová Kamenice
|
40 | |
2. | Prachovice/Míčov | 33 | |
3. | FC Zaječice | 32 | |
4. | Načešice B | 30 | |
5. | SK Ronov n. D. | 30 |
|
|||
1. |
Trhová Kamenice
|
40 | |
2. | Prachovice/Míčov | 33 | |
3. | FC Zaječice | 32 | |
4. | Načešice B | 30 | |
5. | SK Ronov n. D. | 30 | |
6. | SK Svídnice | 28 | |
7. | TJ Orel | 23 | |
8. | SK Dřenice B | 23 | |
9. | SK Stolany | 11 | |
10. | Sokol Bořice | 10 |
.
|
|||
Urbánek Patrik | 13 | ||
Lacina Ondřej | 8 | ||
Štěpař Filip | 6 | ||
Kasal Jan | 6 | ||
Sehnotka Daniel | 3 | ||
Spěvák Jiří | 2 | ||
Lyashko Serhiy | 1 | ||
Hutla Matěj | 1 | ||
Žítek Jan | 1 | ||
Klug Václav | 1 |
Aktuální tabulky
Dospělí - tabulka zde
Ml. žáci - tabulka zde