Mistrovské utkání mužů 18.5.2024 |
18.5. - 17 h. Prachovice/Míčov - Ronov - ?:? (?:?) |
Články
Program oddílu 28. - 29. 9. 2019
26.09.2019 20:22
Dospělí A : Tatran Miřetice - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 8. kola - Okresního přeboru.
Začátek utkání : Sobota 28....
———
Víkendové výsledky našich mužstev (21.-22. 9.)
22.09.2019 07:25
A mužstvo dospělých :
SK Ronov nad Doubravou - SK Rváčov - 0 : 6 (0:3)
Branky : 9. Dostál, 34., 38., 64. Škvrňák, 58. Popelka, 76....
———
Program oddílu 21. - 22. 9. 2019
19.09.2019 18:54
Program oddílu 21.- 22.9.2019
Dospělí A : SK Ronov nad Doubravou - SK Rváčov
Mistrovské utkání 7. kola - Okresního přeboru.
Začátek...
———
Víkendové výsledky našich mužstev (14.-15. 9.)
15.09.2019 14:45
A mužstvo dospělých :
Sokol Holetín - K Ronov nad Doubravou - 2 : 1 (1:0)
Branky : 13. Neslušan, 83. Zavřel - 90. Spěvák Jiří...
———
Program oddílu 14. - 15. 9. 2019
12.09.2019 21:23
Program oddílu 14.- 15.9.2019
Dospělí A : Holetín - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 6. kola -...
———
Víkendové výsledky našich mužstev (7. - 8. 9.)
07.09.2019 19:21
A mužstvo dospělých :
SK Ronov nad Doubravou - FK Kameničky - 3 : 1 (1:1)
Branky : 34. Štěpař, 55. Hutla, 90. Spěvák ml. (pk) - 11....
———
Program oddílu 7. - 8. 9. 2019
05.09.2019 19:09
Program oddílu 7.- 8.9.2019
Dospělí A : SK Ronov nad Doubravou - FK Kameničky
Mistrovské utkání 5. kola - Okresního přeboru.
Začátek...
———
Víkendové výsledky našich mužstev (31.8.-1.9.)
01.09.2019 21:32
A mužstvo dospělých :
SK Chrast - SK Ronov nad Doubravou - 1 : 1 (1:1)
Branky : 11. Koráb - 6. J. Spěvák
Ronov : Šimon - Šmíd...
———
Program oddílu 31.8. - 1.9. 2019
29.08.2019 18:17
Program oddílu 31.8. - 1.9.2019
Dospělí A : SK Chrast - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 4. kola - Okresního přeboru.
Začátek...
———
Víkendové výsledky našich mužstev (24.-25.8.)
25.08.2019 08:10
A mužstvo dospělých :
SK Ronov nad Doubravou - SK Dřenice - 3 : 6 (1:2)
Branky : 22., 72., 85. J. Spěvák - 18., 25., 48., Holub, 58.,...
———
Program oddílu 24. - 25. 8. 2018
22.08.2019 20:24
Program oddílu 24. - 25. 8. 2019
Dospělí A : SK Ronov nad Doubravou - SK Dřenice
Mistrovské utkání 3. kola -...
———
Víkendové výsledky našich mužstev (17.-18.8.)
18.08.2019 20:09
A mužstvo dospělých :
Tatran Hrochův Týnec - SK Ronov nad Doubravou - 3 : 0 (2:0)
Branky : 6. Blajda, 27. Doležal, 90. Jelínek
Ronov...
———
Program oddílu 17. - 18. 8. 2019
15.08.2019 16:48
Program oddílu 17. - 18. 8. 2019
Dospělí A : Tatran Hrochův Týnec - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 2. kola -...
———
Víkendové výsledky našich mužstev (10.-11.8.)
11.08.2019 20:42
A mužstvo dospělých :
SK Ronov nad Doubravou - Heřmanův Městec - 0 : 0 (0:0)
Branky :
Ronov : T. Žítek - Petržílka, Sedlák,...
———
Program oddílu 10. - 11. 8. 2019
04.08.2019 16:58
Program oddílu 10. - 11. 8. 2019
Dospělí A : SK Ronov nad Doubravou - Heřmanův Městec B
Mistrovské utkání 1. kola -...
———
Přihlášená mužstva 2019 - 2020
20.06.2019 22:24
Přihlášky do ročníku 2019 - 2020
OP muži (14) : Hrochův Týnec, Kočí, Rváčov, Heřmanův Městec B, Miřetice A, SK Ronov bad...
Výsledky dospělí :
Posled. utkání III. třída :
Dospělí 18. kolo - 12.5.
SK - Bořice - 3:0
Příští utkání III. třída :
Dospělí 1. kolo - nadstavba
18.5.2024 od 17 h.
Prachovice/Míčov - SK
|
|||
1. |
Trhová Kamenice
|
40 | |
2. | Prachovice/Míčov | 33 | |
3. | FC Zaječice | 32 | |
4. | Načešice B | 30 | |
5. | SK Ronov n. D. | 30 |
|
|||
1. |
Trhová Kamenice
|
40 | |
2. | Prachovice/Míčov | 33 | |
3. | FC Zaječice | 32 | |
4. | Načešice B | 30 | |
5. | SK Ronov n. D. | 30 | |
6. | SK Svídnice | 28 | |
7. | TJ Orel | 23 | |
8. | SK Dřenice B | 23 | |
9. | SK Stolany | 11 | |
10. | Sokol Bořice | 10 |
.
|
|||
Urbánek Patrik | 13 | ||
Lacina Ondřej | 8 | ||
Štěpař Filip | 6 | ||
Kasal Jan | 6 | ||
Sehnotka Daniel | 3 | ||
Spěvák Jiří | 2 | ||
Lyashko Serhiy | 1 | ||
Hutla Matěj | 1 | ||
Žítek Jan | 1 | ||
Klug Václav | 1 |
Aktuální tabulky
Dospělí - tabulka zde
Ml. žáci - tabulka zde