Mistrovské utkání mužů 4.5.2024 |
4.5. - 17 h. TJ Orel - Ronov - 2:2 (1:1) |
Články
Program oddílu 12. - 13. 9. 2020
11.09.2020 19:04
Program oddílu 12.-13. 9. 2020
Dospělí : SK Tuněchody - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 6. kola - Okresního přeboru.
Začátek...
———
Víkendové výsledky našich mužstev 5.-6.9.
06.09.2020 20:29
Mužstvo dospělých :
Sokol Krouna - SK Ronov nad Doubravou - 0 : 5 (0:1)
Branky : 5., 54. Hutla, 71. Spěvák ml., 79. Malý, 87. Urbánek...
———
Program oddílu 5. - 6. 9. 2020
03.09.2020 22:50
Program oddílu 5.-6. 9. 2020
Dospělí : SK Krouna - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 5. kola - Okresního přeboru.
Začátek...
———
Víkendové výsledky našich mužstev 29.-30.8.
31.08.2020 16:53
Mužstvo dospělých :
SK Ronov nad Doubravou - SK Dřenice - 3 : 3 (1:2)
Branky : 32. Malý, 47. Hutla, 70. Žítek - 28., 40. Čechlovský,...
———
Program oddílu 29. 8.2020
27.08.2020 19:29
Dospělí : SK Ronov nad Doubravou - SK Dřenice
Mistrovské utkání 4. kola - Okresního přeboru.
Začátek utkání : Sobota 29. 8. 2020...
———
Víkendové výsledky našich mužstev 22.-23.8.
23.08.2020 13:59
Mužstvo dospělých :
Holetín - SK Ronov nad Doubravou - 7 : 1 (2:1)
Branky : 14., 37., 70., 82. Rompotl, 50., 52. Vařečko,...
———
Program oddílu 22. - 23. 8.2020
20.08.2020 17:17
Dospělí : Holetín - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 3. kola - Okresního přeboru.
Začátek utkání : Sobota 22. 8....
———
OP dospělých (2. kolo) domácí výhra
16.08.2020 11:10
SK Ronov nad Doubravou - SK Chrast - 3 : 0 (1:0)
Branky : 3. Žítek Jan, 61. Urbánek Patrik, 82. Malý Jakub
Ronov : Šimon -...
———
Pouťové sportovní odpoledne 15.8.2020
13.08.2020 08:23
.
———
Program oddílu 15.8.2020
13.08.2020 08:21
Dospělí A : SK Ronov nad Doubravou - SK Chrast
Mistrovské utkání 2. kola - Okresního přeboru.
Začátek utkání : Sobota 15. 8....
———
OP dospělých (1. kolo) prohra v Kočí
09.08.2020 21:01
SK Kočí - SK Ronov nad Doubravou - 7 : 2 (4:0)
Branky : 2., 14. Šára, 18., 35. Budínský, 50. Koreček, 54. Kubeš, 87. Ptáček - 77....
———
Program oddílu 9.8.2020
03.08.2020 10:26
Dospělí A : SK Kočí - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 1. kola - Okresního přeboru.
Začátek utkání : Neděle 9. 8. 2020 -...
———
Účastníci soutěží OFS Chrudim 2020 - 2021
02.07.2020 17:04
Okresní přebor dospělých
1. FK Kameničky ...
———
VV FAČR ukončil amatérské soutěže.
07.04.2020 17:39
VV FAČR ukončil amatérské soutěže, pohár se odkládá
Výkonný výbor FAČR na svém zasedání 7. 4. 2020 konstatoval, že...
———
FAČR vzhledem k nařízení Vlády ČR bere na vědomí aktuálně vyhlášený nouzový stav a informuje své členy i veřejnost o tom, že soutěže, které řídí FAČR, KFS a OFS jsou do dalšího rozhodnutí státních orgánů v této věci přerušeny.
17.03.2020 20:40
FAČR vzhledem k nařízení Vlády ČR bere na vědomí aktuálně vyhlášený nouzový stav a informuje své členy i veřejnost o tom, že soutěže, které řídí...
———
SK Ronov nad Doubravou ruší B mužstvo.
08.03.2020 14:39
SK Ronov nad Doubravou zrušilo své B mužstvo dospělých které hrálo 3. třídu.
Výsledky dospělí :
Posled. utkání III. třída :
Dospělí 17. kolo - 4.5.
TJ Orel - SK - 2:2
Příští utkání III. třída :
Dospělí 18. kolo
12.5.2024 od 17 h.
SK - Bořice
|
|||
1. |
Trhová Kamenice
|
37 | |
2. | Prachovice/Míčov | 30 | |
3. | FC Zaječice | 29 | |
4. | SK Svídnice | 28 | |
5. | Načešice B | 27 | |
6. | SK Ronov n. D. | 27 | |
7. | TJ Orel | 23 | |
8. | SK Dřenice B | 23 | |
9. | Sokol Bořice | 10 | |
10. | SK Stolany B | 8 |
.
|
|||
Urbánek Patrik | 13 | ||
Štěpař Filip | 6 | ||
Kasal Jan | 6 | ||
Lacina Ondřej | 5 | ||
Spěvák Jiří | 2 | ||
Lyashko Serhiy | 1 | ||
Sehnotka Daniel | 2 | ||
Hutla Matěj | 1 | ||
Žítek Jan | 1 | ||
Klug Václav | 1 |
Aktuální tabulky
Dospělí - tabulka zde
Ml. žáci - tabulka zde