Mistrovské utkání mužů 18.5.2024 |
18.5. - 17 h. Prachovice/Míčov - Ronov - ?:? (?:?) |
Články
Víkendové výsl. našich mužstev (10. - 11. 10.)
11.10.2020 21:06
Mužstvo dospělých :
FK Kameničky - SK Ronov nad Doubravou - 5 : 0 (2:0)
Branky : 12. Horák, 19. Vodička, 38., 57. Mitáček, 67....
———
Program oddílu 10. - 11. 10. 2020
08.10.2020 18:56
Program oddílu 10.- 11.10. 2020
Dospělí : FK Kameničky - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 10. kola -...
———
Víkendové výsledky našich mužstev 3.-4.10.
04.10.2020 16:20
Mužstvo dospělých :
SK Ronov nad Doubravou - SK Křižanovice - 3 : 2 (2:1)
Branky : 22. J. Spěvák, 23. Procházka, 66. Forman - 15....
———
Program oddílu 3. - 4. 10. 2020
01.10.2020 22:14
Program oddílu 3.- 4. 2020
Dospělí : SK Ronov nad Doubravou - SK Křižanovice
Mistrovské utkání 9. kola - Okresního přeboru.
Začátek...
———
Víkendové výsl. našich mužstev 26.9. - 1.10.
27.09.2020 20:38
Mužstvo dospělých :
Horní Bradlo - SK Ronov nad Doubravou - 2 : 2 (1:1)
Branky : 8., 76. Lištván - 40. Urbánek, 75. Žítek
Ronov...
———
Program oddílu 26.9. - 1. 10. 2020
24.09.2020 16:42
Program oddílu 26.9.-1.10. 2020
Dospělí : Hrochův Týnec - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 7. kola -...
———
Víkendové výsledky našich mužstev 19.-20.9.
20.09.2020 21:41
Mužstvo dospělých :
SK Ronov nad Doubravou - Tatran Miřetice - 4 : 1 (0:1)
Branky : 55., 93. Spěvák Jiří, 59., 68. Žítek - 37....
———
Program oddílu 19. - 20. 9. 2020
17.09.2020 22:36
Program oddílu 19.-20. 9. 2020
Dospělí : SK Ronov nad Doubravou - Tatran Miřetice
Mistrovské utkání 7. kola -...
———
Víkendové výsledky našich mužstev 12.-13.9.
13.09.2020 21:37
Mužstvo dospělých :
SK Tuněchody - SK Ronov nad Doubravou - 2 : 3 (1:1)
Branky : 42, 76. Šilhánek (obě z pen) - 4. J. Spěvák, 70., 83...
———
Program oddílu 12. - 13. 9. 2020
11.09.2020 19:04
Program oddílu 12.-13. 9. 2020
Dospělí : SK Tuněchody - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 6. kola - Okresního přeboru.
Začátek...
———
Víkendové výsledky našich mužstev 5.-6.9.
06.09.2020 20:29
Mužstvo dospělých :
Sokol Krouna - SK Ronov nad Doubravou - 0 : 5 (0:1)
Branky : 5., 54. Hutla, 71. Spěvák ml., 79. Malý, 87. Urbánek...
———
Program oddílu 5. - 6. 9. 2020
03.09.2020 22:50
Program oddílu 5.-6. 9. 2020
Dospělí : SK Krouna - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 5. kola - Okresního přeboru.
Začátek...
———
Víkendové výsledky našich mužstev 29.-30.8.
31.08.2020 16:53
Mužstvo dospělých :
SK Ronov nad Doubravou - SK Dřenice - 3 : 3 (1:2)
Branky : 32. Malý, 47. Hutla, 70. Žítek - 28., 40. Čechlovský,...
———
Program oddílu 29. 8.2020
27.08.2020 19:29
Dospělí : SK Ronov nad Doubravou - SK Dřenice
Mistrovské utkání 4. kola - Okresního přeboru.
Začátek utkání : Sobota 29. 8. 2020...
———
Víkendové výsledky našich mužstev 22.-23.8.
23.08.2020 13:59
Mužstvo dospělých :
Holetín - SK Ronov nad Doubravou - 7 : 1 (2:1)
Branky : 14., 37., 70., 82. Rompotl, 50., 52. Vařečko,...
———
Program oddílu 22. - 23. 8.2020
20.08.2020 17:17
Dospělí : Holetín - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 3. kola - Okresního přeboru.
Začátek utkání : Sobota 22. 8....
Výsledky dospělí :
Posled. utkání III. třída :
Dospělí 18. kolo - 12.5.
SK - Bořice - 3:0
Příští utkání III. třída :
Dospělí 1. kolo - nadstavba
18.5.2024 od 17 h.
Prachovice/Míčov - SK
|
|||
1. |
Trhová Kamenice
|
40 | |
2. | Prachovice/Míčov | 33 | |
3. | FC Zaječice | 32 | |
4. | Načešice B | 30 | |
5. | SK Ronov n. D. | 30 |
|
|||
1. |
Trhová Kamenice
|
40 | |
2. | Prachovice/Míčov | 33 | |
3. | FC Zaječice | 32 | |
4. | Načešice B | 30 | |
5. | SK Ronov n. D. | 30 | |
6. | SK Svídnice | 28 | |
7. | TJ Orel | 23 | |
8. | SK Dřenice B | 23 | |
9. | SK Stolany | 11 | |
10. | Sokol Bořice | 10 |
.
|
|||
Urbánek Patrik | 13 | ||
Lacina Ondřej | 8 | ||
Štěpař Filip | 6 | ||
Kasal Jan | 6 | ||
Sehnotka Daniel | 3 | ||
Spěvák Jiří | 2 | ||
Lyashko Serhiy | 1 | ||
Hutla Matěj | 1 | ||
Žítek Jan | 1 | ||
Klug Václav | 1 |
Aktuální tabulky
Dospělí - tabulka zde
Ml. žáci - tabulka zde