Mistrovské utkání mužů 4.5.2024 |
4.5. - 17 h. TJ Orel - Ronov - ?:? (?:?) |
Články
Program oddílu 4.-19.11.2023
01.11.2023 19:00
Muži : FC Zaječice - SK Ronov n. D.
Mistrovské utkání 11. kolo - III. třída sk. A.
Sobota 4.11.2023 - začátek 14 h.
Ml....
———
Víkendové výsledky (28.-29.10.2023)
29.10.2023 09:22
Mužstvo mužů :
SK Ronov n. D. - FC Zaječice - 2:0 (2:0)
B : 2. Hutla, 23. Urbánek
Ronov : Jelínek - Kasal, Petržílka, J. Spěvák,...
———
Program oddílu 28. - 29.10.2023
24.10.2023 21:06
Muži : SK Ronov n. D. - FC Zaječice
Mistrovské utkání 2. kolo (dohrávka) - III. třída sk. A.
Neděle 29.10.2023 - začátek 14.30 h.
Ml....
———
Víkendové výsledky (21.-22.10.2023)
23.10.2023 20:57
Mužstvo mužů :
SK Dřenice B - SK Ronov n. D. - 0:6 (0:3)
B : 8.,11.,38. Urbánek, 51. Kasal, 64. Sehnotka, 89. Lacina
Ronov...
———
Program oddílu 21. - 22.10.2023
19.10.2023 19:05
Muži : SK Dřenice B - SK Ronov n. D.
Mistrovské utkání 3. kolo (dohrávka) - III. třída sk. A.
Neděle 22.10.2023 - začátek 15.30 h.
Ml....
———
Víkendové výsledky (14.-15.10.2023)
14.10.2023 16:39
Mužstvo mužů :
SK Ronov n. D. - SK Stolany B - 3:0 (1:0)
B : 36., 71. Štěpař Filip, 85. Lyashko Serhiy
Ronov : Jelínek - Kasal,...
———
Program oddílu 14. - 15.10.2023
11.10.2023 17:31
Muži : SK Ronov n. D. - SK Stolany B
Mistrovské utkání 10. kolo - III. třída sk. A.
Neděle 15.10.2023 - začátek 16 h.
Ml....
———
Víkendové výsledky (7.-8.10.2023)
08.10.2023 21:35
Mužstvo mužů :
SK Stolany B - SK Ronov n. D. - 2:3 (1:2)
B : 40., 56. Kostka - 12. Urbánek Patrik, 20.,38. Lacina...
———
Program oddílu 7. - 8.10.2023
04.10.2023 22:07
Muži : SK Stolany B - SK Ronov n. D.
Mistrovské utkání 1. kolo (dohrávka) - III. třída sk. A.
Neděle 8.10.2023 - začátek 16 h.
Ml....
———
Víkendové výsledky (30.9.-1.10.2023)
30.09.2023 20:39
Mužstvo mužů :
Sokol Bořice - SK Ronov n. D. - 1:4 (0:2)
B : 50. Horák - 9.,23.,69. Štěpař, 85. Urbánek
Ronov : Jelínek - Žítek,...
———
Program oddílu 30.9. - 1.10.2023
28.09.2023 22:05
Muži : Sokol Bořice - SK Ronov n. D.
Mistrovské utkání 9. kolo - III. třída sk. A.
Sobota 30.9.2023 - začátek 16 h.
Ml....
———
Víkendové výsledky (23.-24.9.2023)
25.09.2023 16:43
Mužstvo mužů :
SK Ronov n. D. - TJ Orel - 4:2 (3:1)
B : 15.,27.,45.,46. Kasal Jan - 31. Talácko, 57. Flídr
Ronov : Jelínek -...
———
Program oddílu 23. - 24.9.2023
20.09.2023 19:29
Muži : SK Ronov n. D. - TJ Orel
Mistrovské utkání 8. kolo - III. třída sk. A.
Neděle 24.9.2023 - začátek 16.30 h.
Ml. žáci : SK...
———
Víkendové výsledky (16.-17.9.2023)
16.09.2023 22:51
Mužstvo mužů :
SK Svídnice - SK Ronov n. D. - 6:0 (4:0)
B :
Ronov : Jelínek - Urbánek, Kasal, Hutla, V. Klug, Sehnoutka,...
———
Program oddílu 16. - 17.9. 2023
15.09.2023 20:15
Muži : SK Svídnice - SK Ronov n. D.
Mistrovské utkání 7. kolo - Okresního přeboru.
Sobota 16.9.2023 - začátek 16.30 h.
Ml....
———
Víkendové výsledky (9.-10.9.2023)
10.09.2023 21:44
Mužstvo mužů :
SK Ronov n. D. - TJ Mezilesí Načešice B - 1:3 (0:1)
B : 58. Urbánek - 12. Svoboda, 55. Tamchyna, 58. Levinský
Ronov...
Výsledky dospělí :
Posled. utkání III. třída :
Dospělí 16. kolo - 28.4.
SK - Svídnice - 3:1
Příští utkání III. třída :
Dospělí 17. kolo
4.5.2024 od 17 h.
TJ Orel - SK
|
|||
1. |
Trhová Kamenice
|
36 | |
2. | Prachovice/Míčov | 30 | |
3. | Načešice B | 26 | |
4. | FC Zaječice | 26 | |
5. | SK Ronov n. D. | 26 | |
6. | SK Svídnice | 25 | |
7. | TJ Orel | 22 | |
8. | SK Dřenice B | 22 | |
9. | Sokol Bořice | 10 | |
10. | SK Stolany B | 7 |
.
|
|||
Urbánek Patrik | 13 | ||
Štěpař Filip | 6 | ||
Kasal Jan | 5 | ||
Lacina Ondřej | 5 | ||
Spěvák Jiří | 2 | ||
Lyashko Serhiy | 1 | ||
Sehnotka Daniel | 2 | ||
Hutla Matěj | 1 | ||
Žítek Jan | 1 |
Aktuální tabulky
Dospělí - tabulka zde
Ml. žáci - tabulka zde