Archiv článků
Tabulka po podzimu 2023
08.12.2023 21:18
Chrudim › 2023 A2A - 3. třída muži, skupina A
Celkem
#
KLUB
Z
V
R
P
SKÓRE
B
1.
Trhová...
———
Víkendové výsledky (4. - 19.11.2023)
04.11.2023 16:45
Mužstvo mužů :
FC Zaječice - SK Ronov n. D. - 2:2 (0:2)
B : 46. Hromádko, 69. Plachý - 29. Urbánek (pk), 45. Žítek
Ronov : Jelínek - Kasal, Erben, Spěvák, Široký, Kozlowski, Černík, Lacina, Urbánek, Žítek, V. Klug (Piskač, Petržílka, Štěpař, Sehnoutka)
Mužstvo mladších...
———
Program oddílu 4.-19.11.2023
01.11.2023 19:00
Muži : FC Zaječice - SK Ronov n. D.
Mistrovské utkání 11. kolo - III. třída sk. A.
Sobota 4.11.2023 - začátek 14 h.
Ml. žáci : Ronov n. D. - Kameničky
Mistrovské utkání 1. kolo (dohrávka) - Okresního přeboru.
Neděle 19.11.2023 - začátek 10 h.
hřiště Ronov
———
Víkendové výsledky (28.-29.10.2023)
29.10.2023 09:22
Mužstvo mužů :
SK Ronov n. D. - FC Zaječice - 2:0 (2:0)
B : 2. Hutla, 23. Urbánek
Ronov : Jelínek - Kasal, Petržílka, J. Spěvák, Široký, Sehnoutka, Štěpař, Černík, Lacina, Urbánek, Hutla (V. Klug, Polák, Piskač, Erben, Čárný)
Mužstvo mladších žáků :
FK Skuteč - SK...
———
Program oddílu 28. - 29.10.2023
24.10.2023 21:06
Muži : SK Ronov n. D. - FC Zaječice
Mistrovské utkání 2. kolo (dohrávka) - III. třída sk. A.
Neděle 29.10.2023 - začátek 14.30 h.
Ml. žáci : Skuteč - Ronov n. D.
Mistrovské utkání 11. kolo - Okresního přeboru.
Sobota 28.10.2023 - začátek 10 h.
hřiště Skuteč
Starší...
———
Víkendové výsledky (21.-22.10.2023)
23.10.2023 20:57
Mužstvo mužů :
SK Dřenice B - SK Ronov n. D. - 0:6 (0:3)
B : 8.,11.,38. Urbánek, 51. Kasal, 64. Sehnotka, 89. Lacina
Ronov : Jelínek - Kasal, Petržílka, J. Spěvák, Široký, V. Klug, Štěpař, Černík, Lacina, Urbánek, Hutla (Sehnoutka, Polák, Kozlowski, Piskač, Erben,...
———
Program oddílu 21. - 22.10.2023
19.10.2023 19:05
Muži : SK Dřenice B - SK Ronov n. D.
Mistrovské utkání 3. kolo (dohrávka) - III. třída sk. A.
Neděle 22.10.2023 - začátek 15.30 h.
Ml. žáci : Ronov n. D. - Dynamo Rosice
Mistrovské utkání 10. kolo - Okresního přeboru.
Neděle 22.10.2023 - začátek 10 h.
hřiště Ronov
Starší...
———
Víkendové výsledky (14.-15.10.2023)
14.10.2023 16:39
Mužstvo mužů :
SK Ronov n. D. - SK Stolany B - 3:0 (1:0)
B : 36., 71. Štěpař Filip, 85. Lyashko Serhiy
Ronov : Jelínek - Kasal, Petržílka, J. Spěvák, Široký, Klug, Štěpař, Černík, Lacina, Erben, Čárný (Oiskač, Lyashko, Sehnoutka, Polák, Malý, Hutla, M. Spěvák)
Mužstvo...
———
Program oddílu 14. - 15.10.2023
11.10.2023 17:31
Muži : SK Ronov n. D. - SK Stolany B
Mistrovské utkání 10. kolo - III. třída sk. A.
Neděle 15.10.2023 - začátek 16 h.
Ml. žáci : Ronov n. D. - TJ Luže
Mistrovské utkání 9. kolo - Okresního přeboru.
Sobota 14.10.2023 - začátek 10 h.
hřiště Ronov
Starší...
———
Víkendové výsledky (7.-8.10.2023)
08.10.2023 21:35
Mužstvo mužů :
SK Stolany B - SK Ronov n. D. - 2:3 (1:2)
B : 40., 56. Kostka - 12. Urbánek Patrik, 20.,38. Lacina Ondřej,
Ronov : Jelínek - Žítek, Petržílka, J. Spěvák, Široká, V. Klug, Urbánek, Štěpař, Černík, Kozlowski, Lacina (Piskač, Lyashko, Čárný, Sehnoutka, Erben,...