Mistrovské utkání mužů 12.5.2024 |
12.5. - 17 h. Ronov - Bořice - 3:0 (2:0) |
Články
Muži / Dvanácti gólová přestřelka
05.06.2023 20:50
Mužstvo mužů :
Horní Bradlo - SK Ronov n. D. - 8:4 (3:1)
14.,76. Večeřa, 44.,90. Kroutil, 46., 70. Radouš, 60., 75. Semerád - 30.,50....
———
Víkendové výsledky (3.-4.6.2023)
04.06.2023 21:09
Mužstvo mužů :
Horní Bradlo - SK Ronov n. D. - 8:4 (3:1)
14.,76. Večeřa, 44.,90. Kroutil, 46., 70. Radouš, 60., 75. Semerád - 30.,50....
———
Program oddílu 3. - 4.6.2023
31.05.2023 21:29
Muži : Horní Bradlo - SK Ronov n. D.
Mistrovské utkání 25. kola - Okresního přeboru.
Sobota 3.6.2023 - začátek 17 h.
Ml....
———
Muži / Ronovští vyhráli přestřelku devíti gólů
30.05.2023 17:54
Mužstvo mužů :
SK Ronov n. D. - Heřmanův Městec B - 5:4 (3:0)
16. Urbánek, 31. Štěpař, 45. Kasal, 79. Urbánek (pk), 90. Petržílka -...
———
Víkendové výsledky (27.-28.5.2023)
28.05.2023 20:20
Mužstvo mužů :
SK Ronov n. D. - Heřmanův Městec B - 5:4 (3:0)
16. Urbánek, 31. Štěpař, 45. Kasal, 79. Urbánek (pk), 90. Petržílka -...
———
Program oddílu 27. - 28.5.2023
25.05.2023 16:58
Muži : SK Ronov n. D. - H. Městec B
Mistrovské utkání 24. kola - Okresního přeboru.
Neděle 28.5.2023 - začátek 17 h.
Ml....
———
Muži / Ronovští se nevzdali a bojovali až dokonce
23.05.2023 16:45
Mužstvo mužů :
SK Chroustovice - SK Ronov n. D. - 4:2 (2:1)
10. Rejman,19. Bečička,73. Vondráček,86. Dvořák - 30. Žítek,54....
———
Víkendové výsledky (20.-21.5.2023)
21.05.2023 15:56
Mužstvo mužů :
SK Chroustovice - SK Ronov n. D. - 4:2 (2:1)
10. Rejman,19. Bečička,73. Vondráček,86. Dvořák - 30. Žítek,54....
———
Program oddílu 20. - 21.5.2023
18.05.2023 18:15
Muži : SK Chroustovice - SK Ronov n. D.
Mistrovské utkání 23. kola - Okresního přeboru.
Sobota 20.5.2023 - začátek 17 h.
Ml....
———
Muži / Pětiminutový horor pro Ronov
17.05.2023 18:12
Mužstvo mužů :
SK Ronov n. D. - SK Chrast - 2:5 (0:3)
B. : 51, 60. Urbánek - 12. Dregor, 14. Šprongl, 17. Cimbůrek, 50. Plosza, 87....
———
Víkendové výsledky (13.-14.5.2022)
14.05.2023 19:19
Mužstvo mužů :
SK Ronov n. D. - SK Chrast - 2:5 (0:3)
B. : 51, 60. Urbánek - 12. Dregor, 14. Šprongl, 17. Cimbůrek, 50. Plosza, 87....
———
Program oddílu 13. - 14.5.2023
11.05.2023 22:36
Muži : Ronov n. D. - Chrast
Mistrovské utkání 22. kola - Okresního přeboru.
Neděle 14.5.2023 - začátek 17 h.
Ml....
———
Muži / Ronov nad Doubravou zabrnkal na nervy třetímu týmu tabulky
10.05.2023 22:45
SK Dřenice - SK Ronov n. D. - 2:1 (2:0)
B. : 32, 35. Vladyka - 90. Urbánek
Ronov : Mrázek - J. Spěvák, Petržílka, Žítek, J. Spěvák...
———
Víkendové výsledky (7.5.2023)
08.05.2023 18:36
Mužstvo mužů :
SK Dřenice - SK Ronov n. D. - 2:1 (2:0)
B. : 32, 35. Vladyka - 90. Urbánek
Ronov : Mrázek - J. Spěvák, Petržílka,...
———
Program oddílu 7.5. 2023
04.05.2023 19:18
Muži : Dřenice - Ronov n. D.
Mistrovské utkání 21. kola - Okresního přeboru.
Neděle 7.5.2023 - začátek 17 h.
Ml...
———
Muži / Ronov nad Doubravou nenechal lídrovi nic zadarmo
03.05.2023 18:26
Mužstvo mužů :
SK Ronov n. D. - Mezilesí Načešice - 2:3 (1:1)
B. : 17. J. Spěvák II, 53. D. Čárný - 33. O. Pilný, 74., 88. M....
Výsledky dospělí :
Posled. utkání III. třída :
Dospělí 18. kolo - 12.5.
SK - Bořice - 3:0
Příští utkání III. třída :
Dospělí 19. kolo
18.5.2024 od 17 h.
SK - ???
|
|||
1. |
Trhová Kamenice
|
40 | |
2. | Prachovice/Míčov | 33 | |
3. | FC Zaječice | 32 | |
4. | Načešice B | 30 | |
5. | SK Ronov n. D. | 30 | |
6. | SK Svídnice | 28 | |
7. | TJ Orel | 23 | |
8. | SK Dřenice B | 23 | |
9. | SK Stolany | 11 | |
10. | Sokol Bořice | 10 |
.
|
|||
Urbánek Patrik | 13 | ||
Lacina Ondřej | 8 | ||
Štěpař Filip | 6 | ||
Kasal Jan | 6 | ||
Sehnotka Daniel | 3 | ||
Spěvák Jiří | 2 | ||
Lyashko Serhiy | 1 | ||
Hutla Matěj | 1 | ||
Žítek Jan | 1 | ||
Klug Václav | 1 |
Aktuální tabulky
Dospělí - tabulka zde
Ml. žáci - tabulka zde