Dospělí A - rozpis Pozdim 2017 / Okresní přebor

  Kolo
 datum, čas
Domácí         -         Hosté
 1. kolo
 so  12. 8. - 17 h.     SK Ronov n. D. - SK Chroustovice
 2. kolo
 so  19. 8. - 17 h.    Heřmanův Městec B - SK Ronov n. D.
 3. kolo
 so  26. 8. - 17 h.
   SK Ronov n. D. - SK Svídnice
 4. kolo
 ne    3. 9. - 17 h.    FK Junior Skuteč - SK Ronov n. D.
 5. kolo
 so    9. 9. - 17 h.    SK Ronov n. D. - SK Křižanovice
 6. kolo  ne  17. 9. - 17 h.
   Dynamo Rosice - SK Ronov n. D.
 7. kolo
 so  23. 9. - 16.30 h.    SK Ronov n. D. - Sokol Svratouch
 8. kolo
 ne  1. 10. - 16.30 h.
   Tatran Miřetice - SK Ronov n. D.
 9. kolo
 so  7. 10. - 16 h.    SK Ronov n. D. - Sokol Holetín
 10. kolo
 ne  15. 10. - 16 h.
   SK Ronov n. D. - Spartak Slatiňany B
 11. kolo
 so  21. 10. - 15.30 h.    SK Ronov n. D. - SK Rváčov 
 12. kolo
 so  28. 10. - 14.30 h.
   SK Ronov n. D. - SK Kočí
 13. kolo
 so   4. 11. - 14 h.    SK Ronov n. D. - FK Kameničky

.

Dospělí B mužstvo - rozpis Podzim 2017 / IV. třída

  Kolo  datum, čas    Domácí         -         Hosté
  1. kolo  ne 13. 8. - 17 h.    SK Ronov B - FK Nasavrky B 
  2. kolo  so 19. 8. - 17 h.   Tatran Miřetice B - SK Ronov B
   3. kolo  ne 27. 8. - 17 h.   SK Ronov B - Mezilesí Načešice B
  4. kolo  ne   3. 9. - 17 h.   TJ Luže B - SK Ronov B
   5. kolo  ne  10. 9. - 17 h.   SK Ronov B - Sokol Jenišovice
   6. kolo  ne  17. 9. - 15 h.   TJ Městec - SK Ronov B
   7. kolo  ne  24. 9. - 16.30 h.   SK Ronov B - Trhová Kamenice
  8. kolo  so  30. 9. - 16.30 h.   Sokol Krouna B - SK Ronov B
   9. kolo  ne  8. 10. - 16 h.   SK Ronov B - FC Bojanov
 10. kolo  so  14. 10. - 16 h.   FK Junior Skuteč B - SK Ronov B
 11. kolo  ne  22. 10. - 15.30 h.   SK Ronov B - Sokol Vraclav
 12. kolo  so  28. 10. - 14.30 h.   Tatran Míčov - SK Ronov B
 13. kolo  ne  5. 11. - 14 h.    volno

.

Mladší žáci - rozpis Podzim 2017 / Okresní přebor

  Kolo  datum, čas    Domácí         -         Hosté
 1. kolo  so 26. 8. - 10 h.   SK Stolany - SK Ronov / Třemošnice B
 2. kolo  so  3. 9. - 14 h.   SK Ronov / Třemošnice B  - Chrast / Zaječice
 3. kolo  ne   8. 9. - 00 h.   Volno
 4. kolo  čt  28. 9. - 11 h.   SK Proseč - SK Ronov / Třemošnice B
 5. kolo  so  23. 9. - 10 h.   SK Ronov / Třemošnice B - TJ Luže
 4. kolo  čt  28. 9. - 11 h.   SK Proseč - SK Ronov / Třemošnice B
 6. kolo  so  30. 9. - 14 h.   Dynamo Rosice - SK Ronov / Třemošnice B
 7. kolo  so  7. 10. - 10 h.   SK Ronov / Třemošnice B - FC Hlinsko
 8. kolo  so  14. 10. - 10 h.   FK Junior Skuteč - SK Ronov / Třemošnice B
 9. kolo  so  21. 10. - 10 h.   SK Ronov / Třemošnice B - SK Dřenice

 

Los starší přípravky Podzim 2017 :

1. kolo - Neděle 27. 8. 2017 - začátek 9 h.
Pořadatel : SK Stolany


Startují starší : Stolany, Vítanov, Ronov n. D./Třemošnice B
Startují mladší : Tuněchody, Ronov n. D./Třemošnice B
 
2. kolo - Neděle 3. 9. 2017 - začátek 9 h.
Pořadatel :
Ronov nad Doubravou

Startují starší : Nasavrky, Stolany, Ronov n. D./Třemošnice B
Startují mladší : Nasavrky, Stolany, Ronov n. D./Třemošnice B
 
3. kolo - Neděle 10. 9. 2017 - začátek 9 h.
Pořadatel : Prachovice


Startují starší : Prachovice, H, Bradlo/T. Kamenice, Ronov n. D./Třemošnice B
Startují mladší : MFK Chrudim C, H. Bradlo/T. Kamenice, Ronov n. D./Třemošnice B
 
4. kolo - Neděle 17. 9. 2017 - začátek 9 h.
Pořadatel :
SK Ronov nad Doubravou

Startují starší : H. Bradlo/T. Kamenice, Nasavrky, Ronov n. D./Třemošnice B
Startují mladší : H. Bradlo/T. Kamenice, Nasavrky, Ronov n. D./Třemošnice B
 
5. kolo - Neděle 24. 9. 2017 - začátek 9 h.
Pořadatel : 

Startují starší : volno
Startují mladší : volno
 
6. kolo - Neděle 1. 10. 2017 - začátek 9 h.
Pořadatel : Dřenice

Startují starší : Dřenice, H. Bradlo/T. Kamenice, Ronov n. D./Třemošnice B
Startují mladší : Dřenice, H. Bradlo/T. Kamenice, Ronov n. D./Třemošnice B
 
7. kolo - Neděle 8. 10. 2017 - začátek 9 h.
Pořadatel : Načešice


Startují starší : Načešice, Prachovice, Ronov n. D./Třemošnice B
Startují mladí : Načešice, Chrudim C, Ronov n. D./Třemošnice B
 
8. kolo - Neděle 15. 10. 2017 - začátek 9 h.
Pořadatel : Prachovice


Startují starší : Prachovice, Dřenice, Ronov n. D./Třemošnice B
Startují mladší : Chrudim C, Dřenice, Ronov n. D./Třemošnice B
 
9. kolo - Neděle 22. 10. 2017 - začátek 9 h.
Pořadatel :
Ronov nad Doubravou

Startují starší : Rváčov, Stolany, Ronov n. D./Třemošnice B
Startují mladší : Rváčov, Stolany, Ronov n. D./Třemošnice B