Dospělí B mužstvo hraje IV. třídu (okres Chrudim) / Sezona 2014 - 2015
Realizační tým :
Šimonka Martin - trenér
Kolo | Datum + čas | Domácí | Hosté | Výsledek |
14. | so 21.3 - odj. 14 h. | Míčov | Ronov B | 5:4 (1:3) |
15. | ne 29.3 - 15 h. | Ronov B | Krouna B | 4:1 (2:1) |
16. | ne 5.4. - odj. 14.30 h. | Městec | Ronov B | 3:2 (2:1) |
17. | ne 12.4. - 16.30 h. | Ronov B | Bojanov | 0:1 (0:1) |
18. | so 18.4. - odj. 16 h. | Žlebské Chvalovice | Ronov B | 2:0 (0:0) |
19. | ne 26.4. - 17 h. | Ronov B | Tuněchody B | 1:1 (1:1) |
20. | ne 3.5 - odj. 15.15h. | Luže B | Ronov B | 7:1 (3:1) |
21. | ne 10.5. - 17 h. | Ronov B | Nasavrky B | 2:4 (1:2) |
22. | so 16.5. - odj. 15.15 h. | Vítanov B | Ronov B | 1:4 (0:0) |
23. | so 23.5. - 17 h. | Ronov B | Kameničky B | 1:2 (0:1) |
24. | ne 31.5. - odj. 15:15 h. | Jenišovice | Ronov B | 1:2 (1:2) |
25. | ne 7.6. - odj. 15:15 h. | Chroustovice B | Ronov B | 2:1 (0:1) |
26. | ne 14.6 - 17 h. | Ronov B | Načešice B | 1:2 (0:0) |
.
Tabulka IV. třída - konečná | |||||||||
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | PK | (Prav) |
1. | TJ Luže B | 26 | 19 | 3 | 4 | 78: 32 | 60 | ( 21) | |
2. | FK Kameničky B | 26 | 18 | 3 | 5 | 83: 39 | 57 | ( 18) | |
3. | Tatran Míčov | 26 | 16 | 1 | 9 | 99: 57 | 49 | ( 10) | |
4. | fc Nasavrky B | 26 | 16 | 1 | 9 | 71: 66 | 49 | ( 10) | |
5. | Načešice B | 26 | 13 | 6 | 7 | 79: 49 | 45 | ( 6) | |
6. | SK Tuněchody B | 26 | 11 | 3 | 12 | 60: 60 | 36 | ( -3) | |
7. | SK Chroustovice B | 26 | 10 | 5 | 11 | 47: 56 | 35 | ( -4) | |
8. | 1. FC Bojanov | 26 | 11 | 2 | 13 | 47: 59 | 35 | ( -4) | |
9. | SK Ronov B | 26 | 10 | 3 | 13 | 62: 49 | 33 | ( -6) | |
10. | Žlebské Chvalovice | 26 | 9 | 5 | 12 | 43: 50 | 32 | ( -7) | |
11. | Sokol Krouna B | 26 | 8 | 7 | 11 | 44: 64 | 31 | ( -8) | |
12. | Sokol Jenišovice | 26 | 6 | 7 | 13 | 28: 56 | 25 | (-14) | |
13. | TJ Městec | 26 | 5 | 5 | 16 | 30: 67 | 20 | (-19) | |
14. | SK Vítanov B | 26 | 2 | 5 | 19 | 22: 89 | 11 | (-28) |
.
Dospělí B - rozpis / IV. třída
Kolo | datum, čas | Domácí - Hosté | Výsl. |
14 | so 9. 8. - 17 h. | SK Ronov B - Tatran Míčov | 9:0 (5:0) |
2. | ne 17. 8. - 17 h. | Sokol Krouna B - SK Ronov B | 2:1 (1:1) |
3. | ne 24. 8. - 17 h. | SK Ronov B - TJ Městec | 5:1 (1:1) |
4. | so 30. 8. - 17 h. | 1. FC Bojanov - SK Ronov n. D. | 4:3 (1:2) |
5. | ne 7. 9. - 17 h. | SK Ronov n. D. - Žl. Chvalovice | 2:0 (0:0) |
6. | so 13. 9.- 17 h. | SK Tuněchody B - SK Ronov B | 3:5 (1:4) |
7. | ne 21. 9. - 16.30 h. | SK Ronov n. D. - TJ Luže B | 1:1 (1:1) |
8. | ne 28. 9. - 16.30 h. | Nasavrky B - SK Ronov B | 4:2 (2:1) |
9. | ne 5. 10. - 16 h. | SK Ronov B - SK Vítanov B | 1:0 (1:0) |
10. | ne 12. 10. - 16 h. | FK Kameničky B - SK Ronov B | 2:0 (1:0) |
11. | ne 19. 10. - 15.30 h. | SK Ronov B. - Sokol Jenišovice | 6:0 (3:0) |
12. | ne 26. 10. - 14.30 h. | SK Ronov B - SK Chroustovice B | 4:0 (2:0) |
13. | so 1. 11. - 14 h. | Mezilesí Načešice B - SK Ronov B | 0:0 (0:0) |