Mistrovské utkání mužů 4.5.2024 |
4.5. - 17 h. TJ Orel - Ronov - ?:? (?:?) |
Články
Program oddílu 13. - 14.5.2023
11.05.2023 22:36
Muži : Ronov n. D. - Chrast
Mistrovské utkání 22. kola - Okresního přeboru.
Neděle 14.5.2023 - začátek 17 h.
Ml....
———
Muži / Ronov nad Doubravou zabrnkal na nervy třetímu týmu tabulky
10.05.2023 22:45
SK Dřenice - SK Ronov n. D. - 2:1 (2:0)
B. : 32, 35. Vladyka - 90. Urbánek
Ronov : Mrázek - J. Spěvák, Petržílka, Žítek, J. Spěvák...
———
Víkendové výsledky (7.5.2023)
08.05.2023 18:36
Mužstvo mužů :
SK Dřenice - SK Ronov n. D. - 2:1 (2:0)
B. : 32, 35. Vladyka - 90. Urbánek
Ronov : Mrázek - J. Spěvák, Petržílka,...
———
Program oddílu 7.5. 2023
04.05.2023 19:18
Muži : Dřenice - Ronov n. D.
Mistrovské utkání 21. kola - Okresního přeboru.
Neděle 7.5.2023 - začátek 17 h.
Ml...
———
Muži / Ronov nad Doubravou nenechal lídrovi nic zadarmo
03.05.2023 18:26
Mužstvo mužů :
SK Ronov n. D. - Mezilesí Načešice - 2:3 (1:1)
B. : 17. J. Spěvák II, 53. D. Čárný - 33. O. Pilný, 74., 88. M....
———
Víkendové výsledky (29.4.2023)
30.04.2023 09:40
Mužstvo mužů :
SK Ronov n. D. - TJ Mezilesí Načešice - 2:3 (1:1)
B. : 17. J. Spěvák II, 53. D. Čárný - 33. Pilný, 74., 87....
———
Program oddílu 29.4.2023
27.04.2023 22:51
Muži : Ronov n. D. - Načešice
Mistrovské utkání 20. kola - Okresního přeboru.
Sobota 29.4.2023 - začátek 17 h.
Ml...
———
Muži / Miřetice si pohlídaly vítězný druhý poločas
26.04.2023 17:54
Mužstvo mužů :
Tatran Miřetice - SK Ronov n. D. - 3:1 (1:1)
B. : 30. Beran, 55.,60. Modráček - 33. J. Spěvák II
Ronov...
———
Víkendové výsledky (22.-23.4.2023)
23.04.2023 21:35
Mužstvo mužů :
Tatran Miřetice - SK Ronov n. D. - 3:1 (1:1)
B. : 30. Beran, 55.,60. Modráček - 33. J. Spěvák II
Ronov...
———
Muži / Boj o spodní příčky dopadl lépe pro SK Ronov nad Doubravou
18.04.2023 18:01
Mužstvo mužů :
SK Ronov n. D. - SK Tuněchody - 6:2 (3:0)
B. : 16.,32.,42.,58. Urbánek, 66. Kozlowski, 72. Kasal - 54. Hájek, 69....
———
Víkendové výsledky (16.4.2022)
16.04.2023 19:09
Mužstvo mužů :
SK Ronov n. D. - SK Tuněchody - 6:2 (3:0)
B. : 16.,32.,42.,58. Urbánek, 66. Kozlowski, 72. Kasal - 54. Hájek, 69....
———
Program oddílu 16. 4. 2023
13.04.2023 17:46
Muži : Ronov n. D. - Tuněchody
Mistrovské utkání 18. kola - Okresního přeboru.
Neděle 16.4.2023 - začátek 16.30 h.
———
Muži / Těsná porážka s Křížanovicemi
11.04.2023 18:44
Mužstvo mužů :
SK Křižanovice - SK Ronov n. D. - 2:1 (1:1)
Branky : 35. Faltys, 83. Pilař - 21. Sehnoutka
Ronov : Mrázek -...
———
Víkendové výsledky (9.4.2023)
09.04.2023 23:38
Mužstvo mužů :
SK Křižanovice - SK Ronov n. D. - 2:1 (1:1)
Branky : 35. Faltys, 83. Pilař - 21. Sehnoutka
Ronov : Mrázek -...
———
Program oddílu 9.4.2023
05.04.2023 21:47
Muži : Křižanovice - Ronov n. D.
Mistrovské utkání 17. kola - Okresního přeboru.
Neděle 9.4.2023 - začátek 16.30...
———
Kameničky po otočeném zápasu berou tři body
05.04.2023 19:07
Mužstvo mužů :
SK Ronov n. D. - Kameničky - 2:3 (2:0)
Branky : 35. Petržílka, 38. J. Spěvák - 61. Horák, 81. Sadílek, 89....
Výsledky dospělí :
Posled. utkání III. třída :
Dospělí 16. kolo - 28.4.
SK - Svídnice - 3:1
Příští utkání III. třída :
Dospělí 17. kolo
4.5.2024 od 17 h.
TJ Orel - SK
|
|||
1. |
Trhová Kamenice
|
36 | |
2. | Prachovice/Míčov | 30 | |
3. | Načešice B | 26 | |
4. | FC Zaječice | 26 | |
5. | SK Ronov n. D. | 26 | |
6. | SK Svídnice | 25 | |
7. | TJ Orel | 22 | |
8. | SK Dřenice B | 22 | |
9. | Sokol Bořice | 10 | |
10. | SK Stolany B | 7 |
.
|
|||
Urbánek Patrik | 13 | ||
Štěpař Filip | 6 | ||
Kasal Jan | 5 | ||
Lacina Ondřej | 5 | ||
Spěvák Jiří | 2 | ||
Lyashko Serhiy | 1 | ||
Sehnotka Daniel | 2 | ||
Hutla Matěj | 1 | ||
Žítek Jan | 1 |
Aktuální tabulky
Dospělí - tabulka zde
Ml. žáci - tabulka zde