Mistrovské utkání mužů 4.5.2024 |
4.5. - 17 h. TJ Orel - Ronov - ?:? (?:?) |
Články
Program oddílu 31.8. - 1.9. 2019
29.08.2019 18:17
Program oddílu 31.8. - 1.9.2019
Dospělí A : SK Chrast - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 4. kola - Okresního přeboru.
Začátek...
———
Víkendové výsledky našich mužstev (24.-25.8.)
25.08.2019 08:10
A mužstvo dospělých :
SK Ronov nad Doubravou - SK Dřenice - 3 : 6 (1:2)
Branky : 22., 72., 85. J. Spěvák - 18., 25., 48., Holub, 58.,...
———
Program oddílu 24. - 25. 8. 2018
22.08.2019 20:24
Program oddílu 24. - 25. 8. 2019
Dospělí A : SK Ronov nad Doubravou - SK Dřenice
Mistrovské utkání 3. kola -...
———
Víkendové výsledky našich mužstev (17.-18.8.)
18.08.2019 20:09
A mužstvo dospělých :
Tatran Hrochův Týnec - SK Ronov nad Doubravou - 3 : 0 (2:0)
Branky : 6. Blajda, 27. Doležal, 90. Jelínek
Ronov...
———
Program oddílu 17. - 18. 8. 2019
15.08.2019 16:48
Program oddílu 17. - 18. 8. 2019
Dospělí A : Tatran Hrochův Týnec - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 2. kola -...
———
Víkendové výsledky našich mužstev (10.-11.8.)
11.08.2019 20:42
A mužstvo dospělých :
SK Ronov nad Doubravou - Heřmanův Městec - 0 : 0 (0:0)
Branky :
Ronov : T. Žítek - Petržílka, Sedlák,...
———
Program oddílu 10. - 11. 8. 2019
04.08.2019 16:58
Program oddílu 10. - 11. 8. 2019
Dospělí A : SK Ronov nad Doubravou - Heřmanův Městec B
Mistrovské utkání 1. kola -...
———
Přihlášená mužstva 2019 - 2020
20.06.2019 22:24
Přihlášky do ročníku 2019 - 2020
OP muži (14) : Hrochův Týnec, Kočí, Rváčov, Heřmanův Městec B, Miřetice A, SK Ronov bad...
———
Víkendové výsledky našich mužstev (15.-16.6.)
16.06.2019 12:42
A mužstvo dospělých :
SK Ronov nad Doubravou - Sokol Holetín - 6 : 1 (3:0)
Branky : 2. Malý, 9. a 63. J. Spěvák, 28., 56., 73....
———
Program oddílu 15. - 16. 6. 2019
13.06.2019 18:37
Program oddílu 15. - 16. 6. 2019
Dospělí A : SK Ronov nad Doubravou - Sokol Holetín
Mistrovské utkání 26. kola -...
———
Víkendové výsledky našich mužstev (8.-9.6.)
08.06.2019 21:28
A mužstvo dospělých :
SK Kočí - SK Ronov nad Doubravou - 2 : 6 (2:3)
Branky : 1. Štursa, 28. Fantl - 19., 89. Malý, 31. Urbánek,...
———
Program oddílu 6. - 9. 6. 2019
06.06.2019 19:52
Program oddílu 6. - 9. 6. 2019
Dospělí A : SK Kočí - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 25. kola - Okresního přeboru.
Začátek...
———
Víkendové výsledky našich mužstev (1.-2.6.)
30.05.2019 20:35
A mužstvo dospělých :
SK Křižanovice - SK Ronov nad Doubravou - 6 : 1 (2:1)
Branky : 40. Spěvák Jiří
Ronov : T. Žítek -...
———
Program oddílu 30. 5. - 2. 6. 2019
30.05.2019 18:47
Program oddílu 30. 5. - 2. 6. 2019
Dospělí A : SK Křižanovice - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 24. kola -...
———
Víkendové výsledky našich mužstev (25.-26. 5.)
26.05.2019 19:28
A mužstvo dospělých :
SK Ronov nad Doubravou - SK Chroustovice - 3 : 0 (2:0)
Branky : 12., 31., 75. Spěvák Jiří
Jednoznačná...
———
Program oddílu 25. - 26. 5. 2019
23.05.2019 20:18
Dospělí A : SK Ronov nad Doubravou - SK Chroustovice
Mistrovské utkání 23. kola - Okresního přeboru.
Začátek utkání : Neděle 26....
Výsledky dospělí :
Posled. utkání III. třída :
Dospělí 16. kolo - 28.4.
SK - Svídnice - 3:1
Příští utkání III. třída :
Dospělí 17. kolo
4.5.2024 od 17 h.
TJ Orel - SK
|
|||
1. |
Trhová Kamenice
|
36 | |
2. | Prachovice/Míčov | 30 | |
3. | Načešice B | 26 | |
4. | FC Zaječice | 26 | |
5. | SK Ronov n. D. | 26 | |
6. | SK Svídnice | 25 | |
7. | TJ Orel | 22 | |
8. | SK Dřenice B | 22 | |
9. | Sokol Bořice | 10 | |
10. | SK Stolany B | 7 |
.
|
|||
Urbánek Patrik | 13 | ||
Štěpař Filip | 6 | ||
Kasal Jan | 5 | ||
Lacina Ondřej | 5 | ||
Spěvák Jiří | 2 | ||
Lyashko Serhiy | 1 | ||
Sehnotka Daniel | 2 | ||
Hutla Matěj | 1 | ||
Žítek Jan | 1 |
Aktuální tabulky
Dospělí - tabulka zde
Ml. žáci - tabulka zde