Mistrovské utkání mužů 4.5.2024 |
4.5. - 17 h. TJ Orel - Ronov - ?:? (?:?) |
Články
OP dospělých (20. kolo) prohra v Kameničkách
09.05.2019 18:00
FK Kameničky - SK Ronov nad Doubravou - 3 : 2 (2:1)
Branky: 6. Horák, 40. Hloušek, 85. Sádovský - 44. Hutla, 65. Malý
Hostům se...
———
Program oddílu 4. - 5. 5. 2019
02.05.2019 19:28
Program oddílu 4. - 5. 5. 2019
Dospělí A : FK Kameničky - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 20. kola -...
———
OP dospělých (19. kolo) prohra se Svratouchem
28.04.2019 20:10
SK Ronov nad Doubravou - Sokol Svratouch - 1 : 3 (0:1)
Branky: 60. Petržílka - 4. a 65. Kulík, 47. Kaplan
Hostům se povedl vstup do...
———
Program oddílu 27. - 28. 4. 2019
25.04.2019 20:18
Program oddílu 27. - 28. 4. 2019
Dospělí A : SK Ronov nad Doubravou - Sokol Svratouch
Mistrovské utkání 19. kola -...
———
OP dospělých (18. kolo) prohra v H. Městci B
21.04.2019 20:40
FK Heřmanův Městec B - SK Ronov nad Doubravou - 3 : 0 (0:0)
Branky: 47. a 90. Levinký, 53. Malinský,
Domácím se povedl druhý...
———
Program oddílu 20. - 21. 4. 2019
19.04.2019 06:53
Program oddílu 20. - 21. 4. 2019
Dospělí A : FK Jiskra Heřmanův Městec B - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 18. kola -...
———
OP dospělých (17. kolo) domácí prohra.
15.04.2019 17:01
SK Ronov nad Doubravou - Tatran Hrochův Týnec - 0 : 4 (0:2)
Branky: 23. a 85. Friček, 39. Doležal, 58. Petrlík
Hosté rozhodli o...
———
Program oddílu 13. - 14. 4. 2019
11.04.2019 17:38
Program oddílu 13. - 14. 4. 2019
Dospělí A : SK Ronov nad Doubravou - Tatran Hrochův Týnec
Mistrovské utkání 17. kola -...
———
OP dospělých (16. kolo) vysoká výhra.
09.04.2019 17:44
Sokol Krouna - SK Ronov nad Doubravou - 1 : 6 (0:2)
Branky: 87. Janoušek - 17. V. Klug, 42. Malý, 50. a 88. Budinský, 61. Pokorný,...
———
Program oddílu 6. - 7. 4. 2019
04.04.2019 21:56
Program oddílu 6. - 7. 4. 2019
Dospělí A : Sokol Krouna - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 16. kola -...
———
OP dospělých (15. kolo) prohra doma.
31.03.2019 20:33
SK Ronov nad Doubravou - SK Spartak Slatiňany B - 0 : 3 (0:1)
Branky: 37. vlastní (M. Spěvák), 48. Benák, 63. Hýl
Hosté rozhodli o...
———
Program oddílu 30. - 31. 3. 2019
29.03.2019 15:46
Program oddílu 30. - 31. 3. 2019
Dospělí A : SK Ronov nad Doubravou - Spartak Slatiňany B
Mistrovské utkání 15. kola -...
———
OP dospělých (14. kolo) prohra ve Svídnici.
26.03.2019 21:40
SK Svídnice - SK Ronov nad Doubravou - 2 : 1 (1:0)
Branky: 35. a 85. Řeháček - 90. Budínský (pen.).
Svídnice : Chvojka - Kubašta,...
———
OP dospělých (13. kolo) výhra v Holetíně.
26.03.2019 21:36
SK Svídnice - SK Ronov nad Doubravou - 2 : 1 (1:0)
Branky: 35. a 85. Řeháček - 90. Budínský (pen.).
Svídnice : Chvojka - Kubašta,...
———
Program oddílu 23. - 24. 3. 2019
21.03.2019 17:44
Program oddílu 23. - 24. 3. 2019
Dospělí A : SK Svídnice - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 14. kola -...
———
OP dospělých (13. kolo) výhra v Holetíně.
05.11.2018 16:40
TJ Sokol Holetín - SK Ronov nad Doubravou - 1 : 4 (1:2)
B : 26. Filipi Stanislav (pk) - 17., 42. a 85. Malý Jakub, 83. Spěvák Jiří
Ronov...
Výsledky dospělí :
Posled. utkání III. třída :
Dospělí 16. kolo - 28.4.
SK - Svídnice - 3:1
Příští utkání III. třída :
Dospělí 17. kolo
4.5.2024 od 17 h.
TJ Orel - SK
|
|||
1. |
Trhová Kamenice
|
36 | |
2. | Prachovice/Míčov | 30 | |
3. | Načešice B | 26 | |
4. | FC Zaječice | 26 | |
5. | SK Ronov n. D. | 26 | |
6. | SK Svídnice | 25 | |
7. | TJ Orel | 22 | |
8. | SK Dřenice B | 22 | |
9. | Sokol Bořice | 10 | |
10. | SK Stolany B | 7 |
.
|
|||
Urbánek Patrik | 13 | ||
Štěpař Filip | 6 | ||
Kasal Jan | 5 | ||
Lacina Ondřej | 5 | ||
Spěvák Jiří | 2 | ||
Lyashko Serhiy | 1 | ||
Sehnotka Daniel | 2 | ||
Hutla Matěj | 1 | ||
Žítek Jan | 1 |
Aktuální tabulky
Dospělí - tabulka zde
Ml. žáci - tabulka zde