Mistrovské utkání mužů 12.5.2024 |
12.5. - 17 h. Ronov - Bořice - ?:? (?:?) |
Články
Víkendové výsledky (20.-21.5.2023)
21.05.2023 15:56
Mužstvo mužů :
SK Chroustovice - SK Ronov n. D. - 4:2 (2:1)
10. Rejman,19. Bečička,73. Vondráček,86. Dvořák - 30. Žítek,54....
———
Program oddílu 20. - 21.5.2023
18.05.2023 18:15
Muži : SK Chroustovice - SK Ronov n. D.
Mistrovské utkání 23. kola - Okresního přeboru.
Sobota 20.5.2023 - začátek 17 h.
Ml....
———
Muži / Pětiminutový horor pro Ronov
17.05.2023 18:12
Mužstvo mužů :
SK Ronov n. D. - SK Chrast - 2:5 (0:3)
B. : 51, 60. Urbánek - 12. Dregor, 14. Šprongl, 17. Cimbůrek, 50. Plosza, 87....
———
Víkendové výsledky (13.-14.5.2022)
14.05.2023 19:19
Mužstvo mužů :
SK Ronov n. D. - SK Chrast - 2:5 (0:3)
B. : 51, 60. Urbánek - 12. Dregor, 14. Šprongl, 17. Cimbůrek, 50. Plosza, 87....
———
Program oddílu 13. - 14.5.2023
11.05.2023 22:36
Muži : Ronov n. D. - Chrast
Mistrovské utkání 22. kola - Okresního přeboru.
Neděle 14.5.2023 - začátek 17 h.
Ml....
———
Muži / Ronov nad Doubravou zabrnkal na nervy třetímu týmu tabulky
10.05.2023 22:45
SK Dřenice - SK Ronov n. D. - 2:1 (2:0)
B. : 32, 35. Vladyka - 90. Urbánek
Ronov : Mrázek - J. Spěvák, Petržílka, Žítek, J. Spěvák...
———
Víkendové výsledky (7.5.2023)
08.05.2023 18:36
Mužstvo mužů :
SK Dřenice - SK Ronov n. D. - 2:1 (2:0)
B. : 32, 35. Vladyka - 90. Urbánek
Ronov : Mrázek - J. Spěvák, Petržílka,...
———
Program oddílu 7.5. 2023
04.05.2023 19:18
Muži : Dřenice - Ronov n. D.
Mistrovské utkání 21. kola - Okresního přeboru.
Neděle 7.5.2023 - začátek 17 h.
Ml...
———
Muži / Ronov nad Doubravou nenechal lídrovi nic zadarmo
03.05.2023 18:26
Mužstvo mužů :
SK Ronov n. D. - Mezilesí Načešice - 2:3 (1:1)
B. : 17. J. Spěvák II, 53. D. Čárný - 33. O. Pilný, 74., 88. M....
———
Víkendové výsledky (29.4.2023)
30.04.2023 09:40
Mužstvo mužů :
SK Ronov n. D. - TJ Mezilesí Načešice - 2:3 (1:1)
B. : 17. J. Spěvák II, 53. D. Čárný - 33. Pilný, 74., 87....
———
Program oddílu 29.4.2023
27.04.2023 22:51
Muži : Ronov n. D. - Načešice
Mistrovské utkání 20. kola - Okresního přeboru.
Sobota 29.4.2023 - začátek 17 h.
Ml...
———
Muži / Miřetice si pohlídaly vítězný druhý poločas
26.04.2023 17:54
Mužstvo mužů :
Tatran Miřetice - SK Ronov n. D. - 3:1 (1:1)
B. : 30. Beran, 55.,60. Modráček - 33. J. Spěvák II
Ronov...
———
Víkendové výsledky (22.-23.4.2023)
23.04.2023 21:35
Mužstvo mužů :
Tatran Miřetice - SK Ronov n. D. - 3:1 (1:1)
B. : 30. Beran, 55.,60. Modráček - 33. J. Spěvák II
Ronov...
———
Muži / Boj o spodní příčky dopadl lépe pro SK Ronov nad Doubravou
18.04.2023 18:01
Mužstvo mužů :
SK Ronov n. D. - SK Tuněchody - 6:2 (3:0)
B. : 16.,32.,42.,58. Urbánek, 66. Kozlowski, 72. Kasal - 54. Hájek, 69....
———
Víkendové výsledky (16.4.2022)
16.04.2023 19:09
Mužstvo mužů :
SK Ronov n. D. - SK Tuněchody - 6:2 (3:0)
B. : 16.,32.,42.,58. Urbánek, 66. Kozlowski, 72. Kasal - 54. Hájek, 69....
———
Program oddílu 16. 4. 2023
13.04.2023 17:46
Muži : Ronov n. D. - Tuněchody
Mistrovské utkání 18. kola - Okresního přeboru.
Neděle 16.4.2023 - začátek 16.30 h.
Výsledky dospělí :
Posled. utkání III. třída :
Dospělí 17. kolo - 4.5.
TJ Orel - SK - 2:2
Příští utkání III. třída :
Dospělí 18. kolo
12.5.2024 od 17 h.
SK - Bořice
|
|||
1. |
Trhová Kamenice
|
37 | |
2. | Prachovice/Míčov | 30 | |
3. | FC Zaječice | 29 | |
4. | SK Svídnice | 28 | |
5. | Načešice B | 27 | |
6. | SK Ronov n. D. | 27 | |
7. | TJ Orel | 23 | |
8. | SK Dřenice B | 23 | |
9. | Sokol Bořice | 10 | |
10. | SK Stolany B | 8 |
.
|
|||
Urbánek Patrik | 13 | ||
Štěpař Filip | 6 | ||
Kasal Jan | 6 | ||
Lacina Ondřej | 5 | ||
Spěvák Jiří | 2 | ||
Lyashko Serhiy | 1 | ||
Sehnotka Daniel | 2 | ||
Hutla Matěj | 1 | ||
Žítek Jan | 1 | ||
Klug Václav | 1 |
Aktuální tabulky
Dospělí - tabulka zde
Ml. žáci - tabulka zde