Mistrovské utkání mužů 28.4.2024 |
28.4. - 17 h. Ronov - Svídnice - ?:? (?:?) |
Články
Program oddílu 17.4. 2022
14.04.2022 16:01
Dospělí : SK Ronov nad Doubravou - Tatran Miřetice
Mistrovské utkání 17. kola - Okresního přeboru.
Začátek utkání : Neděle 17.4....
———
Víkendové výsl. našich mužstev (10.4.2022)
11.04.2022 21:02
Mužstvo dospělých :
SK Kočí - SK Ronov nad Doubravou - 2 : 3 (0:2)
Branky : 67. Budinský, 88. Koreček - 22. Novák, 29. Spěvák (pk), 58....
———
Program oddílu 10.4. 2022
07.04.2022 16:09
Dospělí : Sokol Krouna - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 16. kola - Okresního přeboru.
Začátek utkání : Neděle 10.4....
———
Víkendové výsl. našich mužstev (3.4.2022)
03.04.2022 20:26
Mužstvo dospělých :
SK Ronov nad Doubravou - Sokol Holetín - 2 : 1 (2:1)
Branky : 64. Honcharenko, 74. Spěvák - 57....
———
Program oddílu 3.4. 2022
31.03.2022 15:43
Dospělí : SK Ronov nad Doubravou - Sokol Holetín
Mistrovské utkání 15. kola - Okresního přeboru.
Začátek utkání : Neděle 3.4....
———
Víkendové výsl. našich mužstev (26.3.2022)
27.03.2022 20:55
Mužstvo dospělých :
SK Svídnice - SK Ronov nad Doubravou - 2 : 1 (2:1)
Branky : 21. Kubašta, 42. Zelenka - 18....
———
Program oddílu 26.3. 2022
22.03.2022 16:05
Dospělí : SK Svídnice - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 14. kola - Okresního přeboru.
Začátek utkání : Sobota 26. 3....
———
Víkendové výsl. našich mužstev (30.10.2021)
31.10.2021 20:50
Mužstvo dospělých :
SK Ronov nad Doubravou - SK Svídnice - 2 : 0 (0:0)
Branky : 75., 84. J. Spěvák
Ronov : Šimon -...
———
Program oddílu 30.10. 2021
29.10.2021 18:46
Dospělí : SK Ronov nad Doubravou - SK Svídnice
Mistrovské utkání dohrávka 1. kola - Okresního přeboru.
Začátek utkání : Sobota...
———
Víkendové výsl. našich mužstev 23.-24.10.2021
24.10.2021 21:48
Mužstvo dospělých :
SK Dřenice - SK Ronov nad Doubravou - 2 : 1 (0:1)
Branky : 66. Adámek, 77. Holub - 21. J. Žítek
Ronov : Šimon -...
———
Program oddílu 23. - 24.10. 2021
21.10.2021 22:02
Dospělí : SK Dřenice - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 13. kola - Okresního přeboru.
Začátek utkání : Neděle 24. 10....
———
Program oddílu 16. - 17.10. 2021
14.10.2021 16:48
Dospělí : SK Ronov nad Doubravou - SK Tuněchody
Mistrovské utkání 12. kola - Okresního přeboru.
Začátek utkání : Neděle 17. 10....
———
Víkendové výsl. našich mužstev (9.-10.10.2021)
12.10.2021 19:12
Mužstvo dospělých :
SK Chroustovice - SK Ronov nad Doubravou - 1 : 2 (1:1)
Branky : 10. Dostál - 39. Malý, 57. Urbánek
Ronov : Budinský -...
———
Program oddílu 9. - 10.10. 2021
07.10.2021 19:19
Dospělí : SK Chroustovice - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 11. kola - Okresního přeboru.
Začátek utkání : Sobota 9....
———
Víkendové výsl. našich mužstev (2.-3.10.2021)
03.10.2021 18:03
Mužstvo dospělých :
SK Ronov nad Doubravou - Sokol Krouna - 0 : 2 (0:1)
Branky : 40. Knettig, 80. Sodomka
Ronov : Šimon -...
———
Program oddílu 2. - 3.10. 2021
30.09.2021 22:26
Dospělí : SK Ronov nad Doubravou - Krouna
Mistrovské utkání 10. kola - Okresního přeboru.
Začátek utkání : Neděle 3. 10. 2021 -...
Výsledky dospělí :
Posled. utkání III. třída :
Dospělí 15. kolo - 20.4.
Načešice B - SK - 6:3
Příští utkání III. třída :
Dospělí 16. kolo
28.4.2024 od 17 h.
SK - Svídnice
|
|||
1. |
Trhová Kamenice
|
33 | |
2. | Prachovice/Míčov | 27 | |
3. | SK Svídnice | 25 | |
4. | Načešice B | 23 | |
5. | FC Zaječice | 23 | |
6. | SK Ronov n. D. | 23 | |
7. | TJ Orel | 22 | |
8. | SK Dřenice B | 22 | |
9. | Sokol Bořice | 10 | |
10. | SK Stolany B | 7 |
.
|
|||
Urbánek Patrik | 13 | ||
Štěpař Filip | 5 | ||
Kasal Jan | 5 | ||
Lacina Ondřej | 5 | ||
Spěvák Jiří | 1 | ||
Lyashko Serhiy | 1 | ||
Sehnotka Daniel | 1 | ||
Hutla Matěj | 1 | ||
Žítek Jan | 1 |
Aktuální tabulky
Dospělí - tabulka zde
Ml. žáci - tabulka zde