Mistrovské utkání mužů 18.5.2024 |
18.5. - 17 h. Prachovice/Míčov - Ronov - ?:? (?:?) |
Články
Víkendové výsledky (13.-14.4.2024)
14.04.2024 18:57
Mužstvo mužů :
SK Ronov n. D. - Prachovice/Míčov - 1:0 (0:0)
B : 83. Lacina
Ronov : Jelínek - Petržílka, Široký, Lacina, Urbánek,...
———
Program oddílu 13. - 14.4. 2024
12.04.2024 18:59
Muži : SK Ronov n. D. - Prachovice/Míčov
Mistrovské utkání 14. kolo - III. třída sk. A.
Neděle 14.4.2024 - začátek 16.30 h.
Ml....
———
Víkendové výsledky (6.4.2024)
07.04.2024 21:51
Mužstvo mužů :
SK Trhová Kamenice - SK Ronov n. D. - 3:1 (0:1)
B : 46. Modrovič, 65. Pilař, 65. Linhart - 14. Spěvák Jiří
Ronov...
———
Program oddílu 6.4.2024
05.04.2024 18:23
Muži : Trhová Kamenice - SK Ronov n. D.
Mistrovské utkání 13. kolo - III. třída sk. A.
Sobota 6.4.2024 - začátek 16.30 h.
Ml....
———
Víkendové výsledky (31.3.2024)
31.03.2024 17:33
Mužstvo mužů :
SK Ronov n. D. - SK Dřenice B - 0:1 (0:1)
B : 35. Hybeš
Ronov : Jelínek - Rej, Samek, Široký, Petržílka,...
———
Program oddílu 31.3.2024
26.03.2024 21:26
Muži : SK Ronov n. D. - SK Dřenice B
Mistrovské utkání 12. kolo - III. třída sk. A.
Neděle 31.3.2024 - začátek 15...
———
Tabulka po podzimu 2023
08.12.2023 21:18
Chrudim › 2023 A2A - 3. třída muži, skupina...
———
Víkendové výsledky (4. - 19.11.2023)
04.11.2023 16:45
Mužstvo mužů :
FC Zaječice - SK Ronov n. D. - 2:2 (0:2)
B : 46. Hromádko, 69. Plachý - 29. Urbánek (pk), 45. Žítek
Ronov...
———
Program oddílu 4.-19.11.2023
01.11.2023 19:00
Muži : FC Zaječice - SK Ronov n. D.
Mistrovské utkání 11. kolo - III. třída sk. A.
Sobota 4.11.2023 - začátek 14 h.
Ml....
———
Víkendové výsledky (28.-29.10.2023)
29.10.2023 09:22
Mužstvo mužů :
SK Ronov n. D. - FC Zaječice - 2:0 (2:0)
B : 2. Hutla, 23. Urbánek
Ronov : Jelínek - Kasal, Petržílka, J. Spěvák,...
———
Program oddílu 28. - 29.10.2023
24.10.2023 21:06
Muži : SK Ronov n. D. - FC Zaječice
Mistrovské utkání 2. kolo (dohrávka) - III. třída sk. A.
Neděle 29.10.2023 - začátek 14.30 h.
Ml....
———
Víkendové výsledky (21.-22.10.2023)
23.10.2023 20:57
Mužstvo mužů :
SK Dřenice B - SK Ronov n. D. - 0:6 (0:3)
B : 8.,11.,38. Urbánek, 51. Kasal, 64. Sehnotka, 89. Lacina
Ronov...
———
Program oddílu 21. - 22.10.2023
19.10.2023 19:05
Muži : SK Dřenice B - SK Ronov n. D.
Mistrovské utkání 3. kolo (dohrávka) - III. třída sk. A.
Neděle 22.10.2023 - začátek 15.30 h.
Ml....
———
Víkendové výsledky (14.-15.10.2023)
14.10.2023 16:39
Mužstvo mužů :
SK Ronov n. D. - SK Stolany B - 3:0 (1:0)
B : 36., 71. Štěpař Filip, 85. Lyashko Serhiy
Ronov : Jelínek - Kasal,...
———
Program oddílu 14. - 15.10.2023
11.10.2023 17:31
Muži : SK Ronov n. D. - SK Stolany B
Mistrovské utkání 10. kolo - III. třída sk. A.
Neděle 15.10.2023 - začátek 16 h.
Ml....
———
Víkendové výsledky (7.-8.10.2023)
08.10.2023 21:35
Mužstvo mužů :
SK Stolany B - SK Ronov n. D. - 2:3 (1:2)
B : 40., 56. Kostka - 12. Urbánek Patrik, 20.,38. Lacina...
Výsledky dospělí :
Posled. utkání III. třída :
Dospělí 18. kolo - 12.5.
SK - Bořice - 3:0
Příští utkání III. třída :
Dospělí 1. kolo - nadstavba
18.5.2024 od 17 h.
Prachovice/Míčov - SK
|
|||
1. |
Trhová Kamenice
|
40 | |
2. | Prachovice/Míčov | 33 | |
3. | FC Zaječice | 32 | |
4. | Načešice B | 30 | |
5. | SK Ronov n. D. | 30 |
|
|||
1. |
Trhová Kamenice
|
40 | |
2. | Prachovice/Míčov | 33 | |
3. | FC Zaječice | 32 | |
4. | Načešice B | 30 | |
5. | SK Ronov n. D. | 30 | |
6. | SK Svídnice | 28 | |
7. | TJ Orel | 23 | |
8. | SK Dřenice B | 23 | |
9. | SK Stolany | 11 | |
10. | Sokol Bořice | 10 |
.
|
|||
Urbánek Patrik | 13 | ||
Lacina Ondřej | 8 | ||
Štěpař Filip | 6 | ||
Kasal Jan | 6 | ||
Sehnotka Daniel | 3 | ||
Spěvák Jiří | 2 | ||
Lyashko Serhiy | 1 | ||
Hutla Matěj | 1 | ||
Žítek Jan | 1 | ||
Klug Václav | 1 |
Aktuální tabulky
Dospělí - tabulka zde
Ml. žáci - tabulka zde