Mistrovské utkání mužů 31.3.2024 |
31.3. - 15 h. Ronov - Dřenice B - ?:? (?:?) |
Články
Program oddílu 17. - 18. 9. 2016
15.09.2016 17:22
Program oddílu 17. - 18. 9. 2016
Dospělí A : SK Ronov nad Doubravou - Tatran Miřetice
Mistrovské utkání 6. kola -...
———
OP dospělých (5. kolo) - remíza s Křižanovicemi.
12.09.2016 15:45
SK Ronov nad Doubravou - SK Křižanovice - 2 : 2 (0:0)
Branky : 85. Svoboda, 90. Spěvák ml. - 66. a 76. Kadlec.
Zápas...
———
Program oddílu 10. - 11. 9. 2016
07.09.2016 20:04
Program oddílu 10. - 11. 9. 2016
Dospělí A : SK Ronov nad Doubravou - SK Křižanovice
Mistrovské utkání 5. kola -...
———
OP dospělých (4. kolo) - prohra v Holetíně.
05.09.2016 15:39
Sokol Holetín - SK Ronov nad Doubravou - 4 : 2 (1:2)
Branky : 40. Filipi, 67. Zeman, 69. Ceral, 72. Pilař -...
———
Program oddílu 3. - 4. 9. 2016
31.08.2016 15:49
Program oddílu 3. - 4. 9. 2016
Dospělí A : Sokol Holetín - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 4. kola -...
———
OP dospělých (3. kolo) - remíza se Svratouchem.
30.08.2016 17:57
SK Ronov nad Doubravou - Sokol Svratouch - 0 : 0 (0:0)
V prvním poločase vyrovnané utkání, ve druhém měli hosté víc ze hry.
Ronov...
———
Program oddílu 27. - 28. 8. 2016
25.08.2016 20:06
Program oddílu 27. - 28. 8. 2016
Dospělí A : SK Ronov nad Doubravou - Sokol Svratouch
Mistrovské utkání 3. kola -...
———
OP dospělých (2. kolo) - výhra v Zaječicích.
23.08.2016 15:57
FC Zaječice - SK Ronov nad Doubravou - 1 : 4 (0:3)
89. Konrád - 8. Budinský, 12. Svoboda, 38. J. Spěvák, 65. Klepetko
Zaječice :...
———
Program oddílu 20. - 21. 8. 2016
18.08.2016 15:15
Program oddílu 20. - 21. 8. 2016
Dospělí A : FC Zaječice - SK Ronov nad Doubravou
Mistrovské utkání 2. kola -...
———
IV. třída dospělých (1. kolo) - domácí prohra.
16.08.2016 12:21
SK Ronov nad Doubravou B - FC Nasavrky B - 1 : 4 (1:0)
Branky: 28. Forman - 48., 58. Novák, 68. Rejholec,...
———
OP dospělých (1. kolo) - domácí výhra.
15.08.2016 08:39
SK Ronov nad Doubravou - SK Spartak Slatiňany B - 6 : 1 (3:0)
2. Filka, 38., 41., 57. a 77. Budínský, 80. Klepetko -...
———
Program oddílu 13. - 14. 8. 2016
08.08.2016 23:06
Program oddílu 13. - 14. 8. 2016
Dospělí A : SK Ronov nad Doubravou - SK Spartak Slatiňany B
Mistrovské utkání 1. kola -...
———
Příprava A mužstva
19.07.2016 17:43
Pátek 22.7. 2016 - 19:00 h. trénink
Neděle 24.7. 2016 - 17:00 h. Ronov - Nové Dvory (sraz v 16:00)
Pátek ...
———
Losovací čísla OP a IV. třídy 2016 / 2017.
03.07.2016 09:23
Losovací čísla - Okresní přebor 2016 / 2017 :
Sestup z I. B třídy : SK Chroustovice
Postup ze 3. třídy : SK Rváčov,...
———
OP dospělých (30. kolo) - domácí výhra.
21.06.2016 18:46
SK Ronov nad Doubravou - SK Křižanovice - 4 : 1 (1:1)
45. Urbánek, 54. Budínský, 72. Žítek, 90. Klepetko -...
———
Program oddílu 18. - 19. 6. 2016
21.06.2016 18:45
Program oddílu 18. - 19. 6. 2016
Dospělí A : SK Ronov nad Doubravou - SK Křižanovice
Mistrovské utkání 30. kola -...
Výsledky dospělí :
Posled. utkání III. třída :
Dospělí 11. kolo - 4.11.
Zaječice - SK - 2:2
Příští utkání III. třída :
Dospělí 12. kolo
31.3.2024 od 15 h.
SK - Dřenice B
|
|||
1. |
Trhová Kamenice
|
24 | |
2. | Prachovice/Míčov | 24 | |
3. | TJ Orel | 22 | |
4. | SK Ronov n. D. | 20 | |
5. | Načešice B | 17 | |
6. | SK Svídnice | 16 | |
7. | FC Zaječice | 14 | |
8. | SK Dřenice B | 10 | |
9. | SK Stolany B | 7 | |
10. | Sokol Bořice | 4 |
.
|
|||
Urbánek Patrik | 10 | ||
Štěpař Filip | 5 | ||
Kasal Jan | 5 | ||
Lacina Ondřej | 3 | ||
Lyashko Serhiy | 1 | ||
Sehnotka Daniel | 1 | ||
Hutla Matěj | 1 | ||
Žítek Jan | 1 |
Aktuální tabulky
Dospělí - tabulka zde
Ml. žáci - tabulka zde