Mistrovské utkání mužů 20.4.2024 |
20.4. - 17 h. Načešice B - Ronov - ?:? (?:?) |
Články
Program oddílu 2. - 3.9.2023
31.08.2023 22:45
Muži : SK Prachovice/Míčov - SK Ronov n. D.
Mistrovské utkání 5. kolo - Okresního přeboru.
Sobota 2.9.2023 - začátek 17 h.
Ml....
———
Víkendové výsledky (26.-27.8.2023)
27.08.2023 21:26
Mužstvo mužů :
SK Ronov n. D. - SK Trhová Kamenice - 2:2 (2:1)
B : 21., 41. Urbánek - 28. Budinský,88. Linhart
Ronov : Jelínek -...
———
Program oddílu 27.8.2023
24.08.2023 18:56
Muži : SK Ronov n. D. - SK Trhová Kamenice
Mistrovské utkání 4. kolo - Okresního přeboru.
Neděle 27.8.2023 - začátek 17 h.
Ml....
———
Přípravné utkání
13.08.2023 20:58
Mužstvo mužů přípravné utkání 13.8.2023 :
SK Ronov n. D. - Žlebské Chvalovice - 1:3
———
Los - Muži, mladší žáci a přípraky
11.07.2023 16:29
Dospělí A - rozpis PODZIM 2023 / III. třída (sk. A)
Kolo
datum, čas
...
———
Aktiv STK OFS Chrudim pondělí 10.7.2023
09.07.2023 07:28
Aktiv STK OFS Chrudim proběhne v pondělí 10.7.2023 od 16,30 hodin v Restauraci Kateřina v Chrudimi.
Účast jednoho zástupce klubu je...
———
Účastníci soutěží OFS CHRUDIM 2023 - 2024
23.06.2023 18:56
PŘIHLÁŠENÁ DRUŽSTVA PRO ROČNÍK 2023-2024
3. třída dospělých, skupina A
1. Prachovice/Míčov
2. SK Ronov nad...
———
Muži / V posledním zápase nás potrestaly neproměněné šance více než kdy jindy.
20.06.2023 20:44
Mužstvo mužů :
SK Ronov n. D. - Spartak Slatiňany B - 2:4 (0:1)
B : 87. Široký, 92. Erben - 40.,50.,80. Farkaš, 70. Borovička
Ronov...
———
Víkendové výsledky (17. - 18.6.2023)
18.06.2023 21:50
Mužstvo mužů :
SK Ronov n. D. - Spartak Slatiňany B - 2:4 (0:1)
B : 87. Široký, 92. Erben - 40.,50.,80. Farkaš, 70. Borovička
Ronov...
———
Program oddílu 17. - 18.6.2023
15.06.2023 20:37
Muži : SK Ronov n. D. - Spartak Slatiňany B
Mistrovské utkání 14. kola (dohrávka) - Okresního přeboru.
Sobota 17.6.2023 - začátek 16...
———
Rozhovor s hráčem 26. kola Jiřím Spěvákem
15.06.2023 20:28
ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Přestože nám už o nic
nejde, tak půjdeme do posledního zápasu s motivací vyhrát
a potěšit naše fanoušky, říká vítěz...
———
Muži / Všichni hráči Ronova odvedli skvělý jak individuální, tak i týmový výkon.
14.06.2023 22:16
Mužstvo mužů :
SK Ronov n. D. - SK Kočí - 4:1 (2:0)
B : 22.,40. J. Spěvák II, 67. Žítek, 81. Piskač - 47. Budinský
Ronov...
———
Víkendové výsledky (10.-11.6.2023)
11.06.2023 19:32
Mužstvo mužů :
SK Ronov n. D. - SK Kočí - 4:1 (2:0)
B : 22.,40. J. Spěvák II, 67. Žítek, 81. Piskač - 47. Budinský
Ronov...
———
Program oddílu 10. - 11.6. 2023
08.06.2023 22:49
Muži : SK Ronov n. D. - SK Kočí
Mistrovské utkání 26. kola - Okresního přeboru.
Neděle 11.6.2023 - začátek 17 h.
Ml....
———
Muži / Dvanácti gólová přestřelka
05.06.2023 20:50
Mužstvo mužů :
Horní Bradlo - SK Ronov n. D. - 8:4 (3:1)
14.,76. Večeřa, 44.,90. Kroutil, 46., 70. Radouš, 60., 75. Semerád - 30.,50....
———
Víkendové výsledky (3.-4.6.2023)
04.06.2023 21:09
Mužstvo mužů :
Horní Bradlo - SK Ronov n. D. - 8:4 (3:1)
14.,76. Večeřa, 44.,90. Kroutil, 46., 70. Radouš, 60., 75. Semerád - 30.,50....
Výsledky dospělí :
Posled. utkání III. třída :
Dospělí 14. kolo - 31.3.
SK - Prachovice - 1:0
Příští utkání III. třída :
Dospělí 15. kolo
20.4.2024 od 17 h.
Načešice B - SK
|
|||
1. |
Trhová Kamenice
|
33 | |
2. | Prachovice/Míčov | 27 | |
3. | SK Ronov n. D. | 23 | |
4. | TJ Orel | 22 | |
5. | SK Svídnice | 22 | |
6. | FC Zaječice | 20 | |
7. | Načešice B | 20 | |
8. | SK Dřenice B | 19 | |
9. | Sokol Bořice | 10 | |
10. | SK Stolany B | 7 |
.
|
|||
Urbánek Patrik | 10 | ||
Štěpař Filip | 5 | ||
Kasal Jan | 5 | ||
Lacina Ondřej | 3 | ||
Spěvák Jiří | 1 | ||
Lyashko Serhiy | 1 | ||
Sehnotka Daniel | 1 | ||
Hutla Matěj | 1 | ||
Žítek Jan | 1 |
Aktuální tabulky
Dospělí - tabulka zde
Ml. žáci - tabulka zde