Dospělí B mužstvo hraje III. třídu (okres Chrudim) / Sezona 2018 - 2019


Realizační tým :
Ondrášek Jiří - trenér
Bombač Jiří - trenér

 

Dospělí B mužstvo - rozpis Jaro 2019 / III. třída

  Kolo  datum, čas    Domácí         -         Hosté Výsledek
14. kolo   so 23. 3. - 15 h.    TJ BítovanySK Ronov B   6:0 (0:0)
15. kolo   ne 31. 3. - 16 h.   SK Tuněchody BSK Ronov B  8:0 (3:0)
16. kolo   ne  7. 4. - 16.30 h.   SK Ronov B - Tatran Ctětín  3:0 (1:0)
       B : Hutla, Pokorný, Varga
17. kolo   ne 14. 4. - 16.30 h.   Sokol Bořice - SK Ronov B  1:0 (1:0)
18. kolo   so 20. 4. - 17 h.   SK Ronov B - Žlebské Chvalovice  2:3 (2:2)
    Branky : vlastní, Varga
19. kolo   so 27. 4. - 17 h.   SK Vítanov - SK Ronov B  2:1 (1:1)
    Branky : Zita Josef (pk)
20. kolo   so   4. 5. - 17 h.   SK Ronov B - Horní Bradlo  2:2 (0:1)
    Branky : Varga Miloš, Zita Josef
21. kolo   ne 12. 5. - 17 h.   Dynamo Rosice - SK Ronov B  
22. kolo   so 18. 5. - 17 h.   SK Ronov B - SK Chrast  
23. kolo   so 25. 5. - 17 h.   TJ Orel - SK Ronov B  
24. kolo   ne    2. 6. - 17 h.   SK Ronov B - TJ Luže B  
25. kolo   so    8. 6. - 17 h.   SK Ronov B - FC Zaječice  
26. kolo   ne  16. 6. - 17 h.   SK Dřenice - SK Ronov B  

 

Dospělí B mužstvo - rozpis Podzim 2018 / III. třída

  Kolo  datum, čas    Domácí         -         Hosté Výsledek
1. kolo   so  11. 8. - 17 h.    SK Ronov B - TJ Bítovany   1:1 (1:0)
    Branky : Samek Vladimír
2. kolo   ne 19. 8. - 17 h.   SK Ronov B - SK Tuněchody B  0:5 (0:3)
3. kolo   ne 26. 8. - 17 h.   Tatran Ctětín - SK Ronov B  2:2 (2:1)
     Branky : Klug Václav, Samek Vladimír
4. kolo   ne   2. 9. - 17 h.   SK Ronov B - Sokol Bořice  3:3 (3:2)
     Branky : Samek V., Sedlák, Žítek J.
5. kolo   ne   9. 9. - 17 h.   Žlebské ChvaloviceSK Ronov B  1:2 (1:0)
     Branky : Spěvák J., Polák
6. kolo   so  15. 9. - 17 h.   SK Ronov B - SK Vítanov  1:1 (1:1)
     Branky : Žítek J.
7. kolo   so  22. 9. - 16.30 h.   Horní BradloSK Ronov B  0:3 (0:1)
     Branky : Šimon 2, Spěvák J.
8. kolo   ne  30. 9. - 16.30 h.   SK Ronov B - Dynamo Rosice  3:1 (2:0)
     Branky : Šimon, Sedlák, Petržílka
9. kolo   so    6. 10. - 16 h.   SK Chrast - SK Ronov B  7:0 (2:0)
10. kolo   ne  14. 10. - 16 h.   SK Ronov B - TJ Orel  1:1 (0:1)
     Branky : Spěvák J.
11. kolo   ne  21. 10. - 15.30 h.   TJ Luže B SK Ronov B  5:2 (1:1)
      Branky : Sedlák, Hutla
12. kolo   ne  28. 10. - 14.30 h.   FC ZaječiceSK Ronov B  1:1 (0:0)
     Branky : Hutla
13. kolo   ne    4. 11. - 14 h.  SK Ronov B - SK Dřenice  2:4 (1:3)
     Branky : Spěvák ml., Sedlák